Головна - Регіони - Рівненська область

Управління поліції охорони в Рівненській області

вчора
19 квітня в рамках семінару підрозділів превентивної діяльності, який відбувається у місті Острозі на Рівненщині, було організовано флешмоб за участю усіх рятувальних та правоохоронних служб області. Долучилися до участі в заході і працівники Управління поліції охорони Рівненщини.  
19 квітня
Щоденно на  чергування у містах держави заступає 980 нарядів патрульної поліції, з яких 210 нарядів – на дорогах. Крім того,  в областях працює близько 940 груп реагування патрульної поліції та понад 500 нарядів поліції охорони. Також у відділах і відділеннях поліції цілодобово пр...
19 квітня
Упродовж наступних трьох днів керівники поліції превенції зі всіх регіонів країни розроблять єдину концепцію розбудови підрозділів поліції, які є суб’єктами реагування на виклики 102. Про це сьогодні, 19 квітня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв. Заходи проходять у Національному уні...
16 квітня
В понеділок, 16 квітня, рівненські поліцейські охорони долучились до толоки в підшефному дитячому навчальному закладі № 56 «Здоров’ячок» та допомогли з благоустроєм території.  
16 квітня
В Дубно відбулася спільна нарада правоохоронців з владою Дубенського району та місцевими аграріями щодо безпечного ведення господарчої діяльності в секторі АПК та захисту від рейдерів.