Головна - Регіони - Полтавська область

Управління поліції охорони в Полтавській області

22 лютого
22 лютого у Кременчуці в результаті виїзду за повідомленням по спецлінії «102» працівники наряду реагування поліції охорони затримали двох молодиків, які спокусились акустичними колонками, відібравши їх у малолітнього хлопчика.  
21 лютого
21 лютого у Кременчуці в результаті виїзду за повідомленням по спецлінії «102» працівники наряду групи реагування поліції охорони витягли з комунікаційного колодязя невідомого, у якого було вилучено порізаний на шматки кабель та знаряддя для його різки.
14 лютого
14 лютого у Кременчуці в результаті виїзду на спрацювання тривожної сигналізації працівники наряду реагування поліції охорони затримали невідомого, який незаконно проник на територію автогосподарського підприємства.
13 лютого
13 лютого у Кременчуці наряд реагування поліції охорони виїхав на спрацювання до офісу, який перебуває під охороною. Виявилося, що до приміщення об'єкту проник зловмисник, якого невдовзі вдалося затримати спільно з нарядом патрульної поліції.  
9 лютого
8 лютого у Полтаві працівники наряду реагування поліції охорони у результаті виїзду на виклик по спецлінії "102" затримали чоловіка, який незаконно проник до чужого приміщення.