Головна - Регіони - Полтавська область

Управління поліції охорони в Полтавській області

21 червня
19 червня 2017 року поліцейські охорони Миргородського міжрайонного відділу поліції охорони під час патрулювання продуктопроводу в Лебединському районі, що на кордоні Полтавської та Сумської областей, в зоні своєї відповідальності затримали автомобіль з деревиною.  
19 червня
Вирує, гомонить у Полтаві місто. Спитаєте, яке може бути у місті місто? 17 червня Полтава прийняла всеукраїнську естафету соціального профорієнтаційного заходу "Місто професій".  
14 червня
В ніч на 14 травня у Миргороді працівники наряду реагування поліції охорони за результатами виїзду на спрацювання тривожної сигналізації встановили обставини пошкодження вітринного скла на одній з місцевих АЗС.  
2 червня
1 червня у Полтаві, в рамках відзначення Дня захисту дітей, діти поліцейських охорони відвідали один з об’єктів, який охороняють їх батьки - Український національний військово-історичний музей.  
1 червня
31 травня у Горішніх Плавнях під час виїзду на спрацювання "тривожної" кнопки наряд реагування поліції охорони затримав двох невідомих, які нишпорили у міському Палаці культури та творчості.