Головна - Регіони - Полтавська область

Управління поліції охорони в Полтавській області

18 серпня
Сьогодні працівники Лубенського міжрайонного відділу поліції охорони спільно з поліцейськими Лохвицького відділу поліції припинили спробу крадіжки газового конденсату на одній з охоронюваних свердловин.
1 серпня
Днями працівники поліції охорони у Гадяцькому районі біля села Красна Лука затримали громадянина, який на автомобілі ЗІЛ-130 перевозив пісок без відповідних документів.  
1 серпня
Спортивні досягнення поліцейських охорони Полтавщини вже давно перестали дивувати та сприйматись як щось надзвичайне. Від професійних видів спорту до загальновідомих спортивних змагань з міні-футболу, волейболу, легкої атлетики чи навіть хокею - полтавські поліцейські охорони знайшли можливість в...
17 липня
17 липня у Миргороді під час виїзду на спрацювання охоронної сигналізації працівники наряду реагування поліції охорони затримали чоловіка, який незаконно проник до приватного будинку.  
13 липня
У Полтаві працівники наряду реагування поліції охорони здійснювали охорону громадського порядку. Поліцейські рухались по одній із вулиць міста і зупинились на перехресті, коли почули характерний звук зіткнення автомобілів і побачили як водій авто ЗАЗ-1102, не дотримавшись дистанції...