Головна - Регіони - Полтавська область

Управління поліції охорони в Полтавській області

вчора
У місцевому супермаркеті спрацювала кнопка тривожної сигналізації. Наряд поліції охорони оперативно виїхав до місця виклику. Поліцейські охорони гарячим слідом затримали працівника торгівельного закладу, який викрав з каси 10 тисяч гривень.
11 липня
Подія сталася у Полтаві. Чоловіку так і не вдалося вийти з магазину з краденою пляшкою шотландського віскі - завадили поліцейські охорони, яких викликали працівники супермаркету, натиснувши «тривожну» кнопку.  
5 липня
Учора, 4 липня, у селі Недогарки Кременчуцького району під час відпрацювання місцевості за орієнтуванням наряд поліції охорони затримав двох чоловіків, які викрали електричні підстанції з вежі стільникового зв’язку.  
5 липня
Близько 19 години троє невідомих чоловіків вкрали металеві двері в одному з бомбосховищ міста. Завдяки пильності випадкового перехожого, злодії були оперативно затримані поліцейськими охорони.  
4 липня
Днями у Полтаві працівники наряду реагування поліції охорони затримали двох чоловіків, які викрали телефонний кабель, а напередодні ще й скоїли ДТП, при цьому зникнувши з місця пригоди.