Головна - Регіони - Чернівецька область

Управління поліції охорони в Чернівецькій області

21 липня
В Управлінні поліції охорони в Чернівецькій області відбулися змагання з трьох силових вправ. За перемогу змагалися 15 представників різних служб підрозділу. Найкращий результат продемонстрував поліцейський взводу охорони об’єктів та публічної безпеки.  
19 липня
18 липня інформаційний захід cтартував на Соборній площі Чернівців. Співробітники Управління поліції охорони в Чернівецькій області надавали містянам поради, як вберегтися від майнових злочинів, рекомендували найновітніші технічні прилади охоронних систем та розказували про додаткові можливо...
17 липня
15 липня у парку ім. Тараса Шевченка розгорнулося імпровізоване «Місто професій», у якому кожна дитина в ігровій формі мала змогу влаштуватися на роботу за будь-якою спеціальністю. Великим попитом у юних жителів та гостей Буковини користувалися професії, представлені Управлінням поліц...
14 липня
В Управлінні поліції охорони в Чернівецькій області відбулася робоча нарада з працівниками відділу технічної охорони підрозділу, у ході якої обговорили  шляхи покращення надання громадянам послуг з технічного захисту.
13 липня
Старший сержант поліції Андрій Бернік отримав подяку від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість.