Головна - Регіони - Вінницька область

Управління поліції охорони у Вінницькій області

25 вересня
23 вересня близько 23 години на пульт централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони Вінницької області надійшов сигнал про спрацювання охоронної сигналізації в магазині, розташованому в м. Козятин.  
25 вересня
Під час несення служби по охороні відрізку нафтопроводу «Снігурівка - Кременчук» товариства Укртранснафта, працівники поліції охорони Вінницької області помітили врізку у несучу частину нафтопроводу у вигляді відводу пластикової труби та ємкостей для забору нафти.  
18 вересня
Крадіжки впродовж багатьох років залишаються одним з найпоширеніших злочинів, які завдають людям значних матеріальних збитків. Управління поліції охорони Вінниччини дає дієві поради, як громадянам не стати жертвами цього виду злочину.  
4 вересня
1 вересня 2017 року у Вінницькому ВПУ Департаменту поліції охорони відбулося свято Першого дзвоника та урочиста лінійка.
28 серпня
27 серпня, близько сьомої години вечора, наряд групи реагування батальйону УПО Вінницької області під час патрулювання по провулку Залізничному в м. Вінниці виявив громадянина, який лежав у непритомному стані на землі, біля нього знаходилась невідома жінка та била його руками по обличчю, намагаюч...