Головна - Регіони - Вінницька область

Управління поліції охорони у Вінницькій області

13 липня
Сьогодні, 13 липня, базі Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони відбулися регіональні змагання з кульової стрільби серед органів поліції охорони. У змаганнях взяли участь 28 команд.  
25 червня
24 червня працівники Лівобережного відділення поліції та Управління поліції охорони затримали правопорушника, який намагався викрасти комп’ютерне обладнання з приватного будинку.  
11 червня
Працівники поліції охорони затримали нетверезого вінничанина, який прогулювався містом з пістолетом у руках. У дворі на вулиці Янгеля правопорушник спрямував зброю у бік дітей, що грались на майданчику та на жінку. Налякана поведінкою незнайомця вінничанка зателефонувала у поліцію.  
31 травня
30 травня у мікрорайоні Сабарів поліція затримала двох грабіжників. Зловмисники проникли до будинку, у якому знаходились 11-ти та 12-річні діти, та у них на очах забрали прикраси матері. Таксі, на якому тікали злодії, неподалік від місця злочину заблокували мобільні екіпажі працівників поліції ох...
16 травня
Сьогодні, 16 травня на базі центрального стадіону міста Вінниці відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед особового складу поліції охорони. Мета змагань - активізація фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та популяризація здорового способу життя поліцейських.