Головна - Регіони - Вінницька область

Управління поліції охорони у Вінницькій області

11 червня
Працівники поліції охорони затримали нетверезого вінничанина, який прогулювався містом з пістолетом у руках. У дворі на вулиці Янгеля правопорушник спрямував зброю у бік дітей, що грались на майданчику та на жінку. Налякана поведінкою незнайомця вінничанка зателефонувала у поліцію.  
31 травня
30 травня у мікрорайоні Сабарів поліція затримала двох грабіжників. Зловмисники проникли до будинку, у якому знаходились 11-ти та 12-річні діти, та у них на очах забрали прикраси матері. Таксі, на якому тікали злодії, неподалік від місця злочину заблокували мобільні екіпажі працівників поліції ох...
16 травня
Сьогодні, 16 травня на базі центрального стадіону міста Вінниці відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед особового складу поліції охорони. Мета змагань - активізація фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та популяризація здорового способу життя поліцейських.  
9 травня
9 травня у Вінниці на площі Стуса відбулось урочисте відкриття ХХІ Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців. У змаганнях беруть участь команди поліції охорони з п’яти областей. 
8 травня
Кількагодинні тренування в залі та стрільба в тирі, спецпідготовка - все, аби життя ВІП-клієнта було у безпеці. Про те, як у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони здобувають одну з найнебезпечніших професій у світі, дивіться у відеосюжеті телеканалу VITAtvVINN....