• Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

  • Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

Нарада з питань підведення підсумків службової та фінансово-господарської діяльності органів поліції охорони за дев’ять місяців 2017 року відбулася за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва.
Зараз важко уявити, що поліція охорони розпочиналася зі звичайних сторожів на підприємствах, які мали на рукавах пов`язки з написом «Охорона» та були «озброєні» свистками для виклику підмоги.
Нагородження відбулося сьогодні, 26 жовтня, в рамках зустрічі Голови Національної поліції України Сергія Князєва з курсантами закладу, який не тільки випускає фахівців поліції охорони, а й служить базою, де проходять первинну підготовку патрульні поліцейські.  
"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом було проведено конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності поліції охорони. А вже сьогодні, 18 жовтня 2017 року, у Департаменті служби зібралася спеціальна конкурсна комісія, аби визначити переможців та призерів конкурсу.  
Напередодні Дня захисника України урочисто вручили первинні спеціальні звання поліцейським охорони, які проходять службу у Маріупольському міжрайонному відділі УПО в Донецькій області.  
16 листопада
Щодня, охороняючи майно громадян від злочинних посягань, правоохоронці не залишаються осторонь і від допомоги тим, чиє одужання і навіть життя залежить від вчасно проведеного переливання крові. Ряд...
9 листопада
Зустрічі поліції охорони та підшефного закладу Департаменту поліції охорони – юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ - вже стали доброю традицією. ...
9 листопада
Сьогодні вранці, 9 листопада, заступник начальника столичного Управління поліції охорони підполковник поліції Віктор Веклич став гостем ранкової програми «Новий день».  
3 листопада
Нарада з питань підведення підсумків службової та фінансово-господарської діяльності органів поліції охорони за дев’ять місяців 2017 року відбулася за участі Голови Національної поліції Украї...
3 листопада
"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом проводився конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності служби охорони. Переможців було визначено 18 жовтня...
27 жовтня
Зараз важко уявити, що поліція охорони розпочиналася зі звичайних сторожів на підприємствах, які мали на рукавах пов`язки з написом «Охорона» та були «озброєні» свистками дл...
26 жовтня
Під час перебування Голови Національної поліції України Сергія Князєва у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони курсанти, яким невдовзі доведеться нести службу з охоро...
26 жовтня
На цьому Голова Нацполіції наголосив сьогодні, 26 жовтня, під час зустрічі з курсантами Вінницького училища Департаменту поліції охорони та патрульними поліцейськими, які зараз проходять тут первин...
26 жовтня
Нагородження відбулося сьогодні, 26 жовтня, в рамках зустрічі Голови Національної поліції України Сергія Князєва з курсантами закладу, який не тільки випускає фахівців поліції охорони, а й служить ...
24 жовтня
Працівники Управління поліції охорони в Миколаївській області спільно з інструкторами центру тактико - спеціальної підготовки «БУЛАТ» вчитимуть жінок основам самозахисту, першої долікар...
21 жовтня
Сьогодні, 21 жовтня, на території столичного парку імені Тараса Шевченка запрацювало ініційоване Міжнародним діловим журналом Community Business Magazine профорієнтаційне інтерактивне дитяче свято ...
20 жовтня
Сьогодні, 20 жовтня 2017 року, працівники Департаменту поліції охорони та Обухівського районного відділу Управління поліції охорони Київщини провели профілактичне заняття для дітей загаль...

Новини регіонів

вчора
16 листопаду у нещодавно відремонтованому плавальному комплексі міста Бахмуту, відбулися змагання з плавання серед команд всіх підрозділів поліції охорони Донецькій області.  
вчора
Чергову профілактичну лекцію із учнями Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №88 ім. О.Г. Зубарева провели співробітники Батальйону Управління поліції охорони. Із учнями молодших класів на тему «Правопорушення» спілкувався поліцейський охорони Сергій Зубко.  
вчора
Начальник Управління поліції охорони в Миколаївській області підполковник поліції В'ячеслав Ципан привітав Аліну Гудиму - бронзового призера конкурсу дитячого малюнка «Виросту та буду працювати у поліції охорони».  
вчора
16 листопада працівники Управління поліції охорони в Житомирській області долучилися до проведення в обласному центрі інформаційно-просвітницького заходу до Дня спільних дій в інтересах дітей.  
16 листопада
Наряд поліції охорони затримав громадянина іншої держави, який за допомогою код-грабера відкрив автомобіль та викрав речі господаря.
16 листопада
Звільнившись з магазину, через деякий час жінка вирішила обікрасти його. Злодійку не зупинила навіть охоронна сигналізація, встановлена на об'єкті.
16 листопада
З метою забезпечення прозорого добору та просування по службі поліцейських, об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції та керуючись законом України «Про Національну поліцію», 14 листопада 2017 року в Управлінні поліції охорони в Житомирській області відбулось чергове засідання поліцейської комісії.
16 листопада
Близько 20.00 години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов сигнал «Тривога» з однієї із охоронюваних АЗС. До об’єкту за лічені хвилини прибув наряд швидкого реагування поліцейських охорони.
16 листопада
До дітей з онкологічними захворюваннями начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергій Чеботар завітав разом із засновницею благодійного фонду «Віва ла Віта» Юліаною Рудою-Маркізан. Метою такого візиту є підтримка дітей і їх батьків у боротьбі з важкою хворобою.
16 листопада
На пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони надійшов «тривожний» сигнал із магазину, що по вулиці Княгині Ольги. До охоронюваного об’єкту прибув наряд взводу реагування батальйону поліції охорони.