Головна - Регіони - Дніпропетровська область

Управління поліції охорони в Дніпропетровській області

20 квітня
19 квітня до парфумерного магазину, який знаходиться по вулиці Вокзальній, зайшла дівчина. Вона довго ходила, роздивляючись продукцію, як раптом сховала косметику собі в сумку і швидко рушила до виходу, де на неї вже чекала група реагування поліції охорони.  
11 квітня
Днями, о 5:40 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшов сигнал про спрацювання сигналізації в квартирі, яка знаходиться у Нікополі на вулиці Електрометалургів.
11 квітня
8 квітня за весняне прибирання робочих місць і облагороджування прилеглої до адмінбудівель території ретельно взялися працівники Управління поліції охорони Дніпропетровської області.
7 квітня
6 квітня на базі спортивного комплексу «Динамо» у місті Дніпро відбувся перший етап турніру з волейболу на «Кубок Міністра внутрішніх справ України».
3 квітня
Останнім часом в місті почастішали випадки крадіжок парфумерії. Так, 3 квітня об 11 годині дня в місті Дніпрі на Бульварі Слави в одному з охоронюваних поліцією охорони магазинів спрацювала кнопка «Термінового виклику поліції».