Головна - Регіони - Дніпропетровська область

Управління поліції охорони в Дніпропетровській області

сьогодні
23 липня о 00.30 працівники групи реагування поліції охорони отримали повідомлення від чергової частини - по вулиці Правди троє невідомих на території інституту намагаються зламати металевий паркан.  
17 липня
Напередодні офіційної річниці реалізації «Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів» у Дніпрі провели масштабну зустріч для співвласників багатоквартирних будинків міста всіх фор...
17 липня
Днями о 23:26 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшов сигнал про спрацювання сигналізації в квартирі, яка знаходиться у Новомосковську по вулиці Зіни Білої.  
11 липня
В Управлінні поліції охорони Дніпропетровської області відбулася нарада за підсумками службової діяльності за 6 місяців поточного року, на якій були розглянуті питання стосовно роботи нарядів реагування поліції охорони в системі єдиної дислокації.
11 липня
Вчора працівники поліції охорони на «гарячому» затримали двох громадян 1975 та 1979 років народження, які на вулиці Набережна Перемоги заволоділи апаратурою одного з провайдерів інтернет-зв’язку.