Головна - Регіони - Дніпропетровська область

Управління поліції охорони в Дніпропетровській області

вчора
Сигнал про спрацювання охороно-пожежної сигналізації із квартири по вулиці Мостовій надійшов на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області о 03:25. Чергова пульту негайно передала інформацію і за дві хвилини група реагування примчала на місце події.
5 січня
Вчора працівники поліції охорони на «гарячому» затримали громадянина 1988 року народження, який на житловому масиві  Тополь -1 заволодів апаратурою одного з провайдерів інтернет-зв’язку.
26 грудня 2017р.
22 грудня в прес-центрі Інформаційного агентства «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція, під час якої начальник центру технічної охорони Управління поліції охорони Дніпропетровської області підполковник поліції Сергій Фірсов дав жителям Дніпропетровщини рекомендації, як захистити св...
18 грудня 2017р.
17 грудня, о 14-й годині, на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшов сигнал про спрацювання сигналізації з охоронюваного об’єкта, що знаходиться на вулиці Маршала Малиновського.
7 грудня 2017р.
Вчора працівники поліції охорони на «гарячому» затримали громадянина 1986 року народження, який на вулиці Петра Калнишевського заволодів апаратурою одного з провайдерів інтернет-зв’язку на загальну суму 2000 гривень.