• Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

  • Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

Увага! Ще до 17 березня 2018 року, в рамках весняної соціальної всеукраїнської акції «Квартира під охорону», поліція охорони пропонує громадянам встановити охоронну сигналізацію зі знижкою на монтажні роботи.
28 лютого на лижній базі "Динамо" у Сумах відбулися змагання з лижного кросу. У заході взяли участь 75 співробітників підрозділів поліції охорони з усіх куточків України.  
27 та 28 лютого Консультативна місія Європейського Союзу провела дводенний комунікаційний тренінг для працівників поліції охорони, відповідальних за зв'язки із громадськістю та засобами масової інформації. Навчання, проведені за сприяння Національної поліції України, у Департаменті поліції охорони відвідали майже 30 представників поліції охорони з різних областей України.  
Про це сьогодні, 26 лютого, під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі повідомив Сергій Кіфорук, заступник начальника Управління технічної служби Департаменту поліції охорони.  
Про це сьогодні, 26 лютого, під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі розповів заступник начальника Управління поліції охорони у місті Києві підполковник поліції Віктор Веклич.  
вчора
Під час патрулювання екіпаж групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони звернув увагу на чоловіка, який на парковці біля супермаркету лупив ногами автомобілі, та кидався на перехожих з...
вчора
Злодій шляхом пошкодження дверей намагався проникнути до офісного приміщення, але не знав, що поки ламав двері, на об’єкті спрацювали сповіщувачі сигналізації.  
вчора
До співробітника поліції охорони, який знаходився на посту на контрольно-пропускному пункті до Маріупольського торгівельного морського порту, звернувся чоловік, який повідомив про підозрілий предме...
вчора
О 20:42 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Херсонській області надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в банку на вулиці Петренка у Суворовському ра...
вчора
Завдяки оперативному реагуванню на виклик по спецлінії «102» наряду поліції охорони батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області вдалось затримати автомобільного злодія. ...
вчора
У залі спортивного комплексу «Торпедо» відбулись змагання з волейболу серед працівників підрозділів поліції охорони Запорізької області.  
вчора
Дотримання поліцейськими правил службового етикету, субординації, увічливості у стосунках з колегами по службі, громадянами і представниками ЗМІ є невід’ємною складовою та запорукою формуванн...
вчора
Квартирна крадіжка - подія завжди вкрай неприємна. Що ж зробити, щоб убезпечити себе від непроханих гостей і наступних за цим проблем? Слід дотримуватися одного важливого правила - не бути спільник...
15 березня
У Миколаєві підвели підсумки обласного конкурсу, який проводився серед профспілкових організацій державних установ. Переможцем став колектив Управління поліції охорони в Миколаївській області....
15 березня
13 березня на пульт централізованого спостереження Криворізького відділу поліції охорони надійшов сигнал тривоги з торгово-розважального центру. На місце події негайно вирушив наряд реагування полі...
15 березня
Про це повідомив начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області під час загальних зборів жителів села Колінківці Хотинського району, які відбулися 14 березня.  
15 березня
Заступник начальника Управління поліції охорони в Донецькій області Олександр Врадій та начальник Слов'янського відділу поліції охорони Вадим Шевченко відвідали ефір програми «Гість у студії&...

Новини регіонів

вчора
Під час патрулювання екіпаж групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони звернув увагу на чоловіка, який на парковці біля супермаркету лупив ногами автомобілі, та кидався на перехожих з погрозами.
вчора
Злодій шляхом пошкодження дверей намагався проникнути до офісного приміщення, але не знав, що поки ламав двері, на об’єкті спрацювали сповіщувачі сигналізації.  
вчора
До співробітника поліції охорони, який знаходився на посту на контрольно-пропускному пункті до Маріупольського торгівельного морського порту, звернувся чоловік, який повідомив про підозрілий предмет біля входу до КПП.  
вчора
О 20:42 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Херсонській області надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в банку на вулиці Петренка у Суворовському районі Херсону. Наряд швидкого реагування поліції охорони негайно прибув на місце виклику.  
вчора
Завдяки оперативному реагуванню на виклик по спецлінії «102» наряду поліції охорони батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області вдалось затримати автомобільного злодія.  
вчора
У залі спортивного комплексу «Торпедо» відбулись змагання з волейболу серед працівників підрозділів поліції охорони Запорізької області.  
вчора
Дотримання поліцейськими правил службового етикету, субординації, увічливості у стосунках з колегами по службі, громадянами і представниками ЗМІ є невід’ємною складовою та запорукою формування позитивного іміджу поліції, необхідною передумовою поглиблення партнерських стосунків з населенням. Тому, аби вдосконалити навички професійного спілкування для поліцейських охорони був проведений спеціальний тренінг.
вчора
Квартирна крадіжка - подія завжди вкрай неприємна. Що ж зробити, щоб убезпечити себе від непроханих гостей і наступних за цим проблем? Слід дотримуватися одного важливого правила - не бути спільником того, хто бажає вас пограбувати.  
15 березня
У Миколаєві підвели підсумки обласного конкурсу, який проводився серед профспілкових організацій державних установ. Переможцем став колектив Управління поліції охорони в Миколаївській області.  
15 березня
13 березня на пульт централізованого спостереження Криворізького відділу поліції охорони надійшов сигнал тривоги з торгово-розважального центру. На місце події негайно вирушив наряд реагування поліції охорони.