• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

Напередодні Дня захисника України урочисто вручили первинні спеціальні звання поліцейським охорони, які проходять службу у Маріупольському міжрайонному відділі УПО в Донецькій області.  
На Сумщині двоє працівників поліції охорони врятували життя чоловіка ще до приїзду швидкої допомоги. На вулиці міста Охтирка сталася бійка, у чоловіка зупинилося серце. Якби не вчасне втручання поліцейських, подія мала б фатальні наслідки.
На Сумщині чоловік з ножем вдерся до аптеки. Став погрожувати провізорові. Жінка не розгубилася і непомітно для нападника викликала поліцію охорони. Тож чи вдалося затримати зловмисника – далі в нашому наступному сюжеті.
На Житомирщині поліція охорони на гарячому затримала спритного крадія. Чоловік намагався поцупити інтернет-обладнання аби його продати. В приміщенні спрацювала сигналізація. Що із цього вийшло дивіться далі.
Команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва бореться за першість на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців «BODYGUARD – 2017»
вчора
17 жовтня 2017 року працівники Департаменту поліції охорони, Управління патрульної поліції у м. Києві, Центру систем безпеки поліції охорони та Шевченківського районного відділу УПО ...
вчора
Помітивши автомобіль поліції охорони, зловмисник вирішив уникнути відповідальності за незаконне зберігання гранати, тому викинув її з таксі. Тепер чоловіку загрожує до семи років ув’язнення. ...
13 жовтня
Напередодні Дня захисника України урочисто вручили первинні спеціальні звання поліцейським охорони, які проходять службу у Маріупольському міжрайонному відділі УПО в Донецькій області.  
13 жовтня
Не так давно 14 жовтня в Україні стало Днем захисника Вітчизни. На жаль, такому рішенню Президента країни передували не найприємніші події: тисячі загиблих, анексія Криму, історично близькі побрати...
10 жовтня
У Міжнародному виставковому центрі триває ХІV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017», безпосередню участь у якому бере Департамент поліції охорони. ...
10 жовтня
Проведення масштабного збройового форуму для країни є можливістю визначитися позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку науково‑технічної бази та оборонної промисловості.
3 жовтня
На Сумщині двоє працівників поліції охорони врятували життя чоловіка ще до приїзду швидкої допомоги. На вулиці міста Охтирка сталася бійка, у чоловіка зупинилося серце. Якби не вчасне втручання пол...
3 жовтня
Квартирні крадіжки – один з найпоширеніших видів злочинів. Більше половини квартирних злодіїв – неодноразово судимі злочинці. Спіймати злодія, що вже проник в квартиру, вкрай складно. Т...
28 вересня
28 вересня 2017 року працівники Департаменту поліції охорони, Департаменту патрульної поліції, Центру систем безпеки поліції охорони та Дніпровського районного відділу УПО в місті Києві провели про...
26 вересня
На Сумщині чоловік з ножем вдерся до аптеки. Став погрожувати провізорові. Жінка не розгубилася і непомітно для нападника викликала поліцію охорони. Тож чи вдалося затримати зловмисника – дал...
26 вересня
У потерпілого в бійці чоловіка зупинилося серце. Якби не вчасне втручання наряду реагування поліції охорони, подія мала б фатальні наслідки.  
26 вересня
У місті Бердянську Запорізької області відбувся чемпіонат України з поліцейського хортингу. Делегацію від поліції охорони представляли вісім спортсменів, семеро з яких вибороли нагороди найвищого ґ...

Новини регіонів

сьогодні
Чемпіонат було проведено серед працівників силових структур Донецької та Луганської областей.  
сьогодні
Працівники Управління поліції охорони Івано-Франківської області підвели підсумки службової та фінансово-господарської діяльності підрозділів охорони за 9 місяців 2017 року.
сьогодні
Близько першої години ночі наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації в приміщенні одного з магазинів великої продуктової мережі, розташованої у спальному районі міста.  
вчора
Відвідувачі супермаркетів Рівного у вихідні дні тричі намагалися винести за межі каси неоплачені товари. Завадили скоєнню крадіжки працівники поліції охорони.  
вчора
Під час заліків з підсумкової перевірки поліцейських охорони Закарпаття перевірили на готовність до виконання повсякденних оперативно-службових завдань.  
вчора
Днями співробітники Управління відвідали музей коштовного і декоративного каміння, якому присвоєно статус наукового об’єкта, що становить національне надбання України.  
вчора
Заступник начальника відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Одеській області підполковник поліції Геннадій Чорномаз був запрошений до Одеської гімназії №1 імені А.П. Бистріної, щоб взяти участь у складі журі конкурсу стройової пісні серед учнів.  
вчора
У вихідні поліцейські охорони двічі виїжджали до охоронюваного супермаркету, що на вулиці Коновальця в Івано-Франківську - обидва рази на пульт централізованої охорони надходили сигнали «Тривога».  
вчора
14 жовтня в Одесі відбулися масові акції та заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Цього дня працівники підрозділів Управління поліції охорони в Одеській області, які брали безпосередню участь в АТО із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, отримали нагороди від Голови Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради.  
вчора
16 жовтня, близько опівдня, під час патрулювання об’єктів паливно-енергетичного комплексу автопатруль Кременчуцького міжрайонного відділу поліції охорони виявив в Машівському районі снаряд часів Другої світової війни калібру 45-мм.