• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом було проведено конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності поліції охорони. А вже сьогодні, 18 жовтня 2017 року, у Департаменті служби зібралася спеціальна конкурсна комісія, аби визначити переможців та призерів конкурсу.  
Напередодні Дня захисника України урочисто вручили первинні спеціальні звання поліцейським охорони, які проходять службу у Маріупольському міжрайонному відділі УПО в Донецькій області.  
На Сумщині двоє працівників поліції охорони врятували життя чоловіка ще до приїзду швидкої допомоги. На вулиці міста Охтирка сталася бійка, у чоловіка зупинилося серце. Якби не вчасне втручання поліцейських, подія мала б фатальні наслідки.
На Сумщині чоловік з ножем вдерся до аптеки. Став погрожувати провізорові. Жінка не розгубилася і непомітно для нападника викликала поліцію охорони. Тож чи вдалося затримати зловмисника – далі в нашому наступному сюжеті.
На Житомирщині поліція охорони на гарячому затримала спритного крадія. Чоловік намагався поцупити інтернет-обладнання аби його продати. В приміщенні спрацювала сигналізація. Що із цього вийшло дивіться далі.
21 жовтня
Сьогодні, 21 жовтня, на території столичного парку імені Тараса Шевченка запрацювало ініційоване Міжнародним діловим журналом Community Business Magazine профорієнтаційне інтерактивне дитяче свято ...
20 жовтня
Сьогодні, 20 жовтня 2017 року, працівники Департаменту поліції охорони та Обухівського районного відділу Управління поліції охорони Київщини провели профілактичне заняття для дітей загаль...
18 жовтня
"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом було проведено конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності поліції охорони. А вже сьогодні, 18 жовтня 2017...
17 жовтня
17 жовтня 2017 року працівники Департаменту поліції охорони, Управління патрульної поліції у м. Києві, Центру систем безпеки поліції охорони та Шевченківського районного відділу УПО ...
17 жовтня
Помітивши автомобіль поліції охорони, зловмисник вирішив уникнути відповідальності за незаконне зберігання гранати, тому викинув її з таксі. Тепер чоловіку загрожує до семи років ув’язнення. ...
13 жовтня
Напередодні Дня захисника України урочисто вручили первинні спеціальні звання поліцейським охорони, які проходять службу у Маріупольському міжрайонному відділі УПО в Донецькій області.  
13 жовтня
Не так давно 14 жовтня в Україні стало Днем захисника Вітчизни. На жаль, такому рішенню Президента країни передували не найприємніші події: тисячі загиблих, анексія Криму, історично близькі побрати...
10 жовтня
У Міжнародному виставковому центрі триває ХІV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017», безпосередню участь у якому бере Департамент поліції охорони. ...
10 жовтня
Проведення масштабного збройового форуму для країни є можливістю визначитися позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку науково‑технічної бази та оборонної промисловості.
3 жовтня
На Сумщині двоє працівників поліції охорони врятували життя чоловіка ще до приїзду швидкої допомоги. На вулиці міста Охтирка сталася бійка, у чоловіка зупинилося серце. Якби не вчасне втручання пол...
3 жовтня
Квартирні крадіжки – один з найпоширеніших видів злочинів. Більше половини квартирних злодіїв – неодноразово судимі злочинці. Спіймати злодія, що вже проник в квартиру, вкрай складно. Т...
28 вересня
28 вересня 2017 року працівники Департаменту поліції охорони, Департаменту патрульної поліції, Центру систем безпеки поліції охорони та Дніпровського районного відділу УПО в місті Києві провели про...

Новини регіонів

21 жовтня
Сьогодні, 21 жовтня, на території столичного парку імені Тараса Шевченка запрацювало ініційоване Міжнародним діловим журналом Community Business Magazine профорієнтаційне інтерактивне дитяче свято під назвою "Місто професій". Вказаний національний проект було організовано з метою дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. До проведення заходу залюбки долучилися поліцейські охорони.  
20 жовтня
Для профілактики і запобігання крадіжкам поки не існує більш надійних та ефективних засобів, аніж надійні замки та охоронна сигналізація.  
20 жовтня
Сьогодні, 20 жовтня 2017 року, працівники Департаменту поліції охорони та Обухівського районного відділу Управління поліції охорони Київщини провели профілактичне заняття для дітей загальноосвітньої школи, розташованої в с. Жуківці, що в Обухівському районі Київської області.
20 жовтня
У Одеському санаторному навчально-виховному комплексі № 313 перебувають дітки з ранніми проявами туберкульозної інфекції, які потребують особливого догляду та підходу. Саме до них і завітали одеські правоохоронці.  
20 жовтня
Завершився чемпіонат з міні-футболу серед силовиків Полтавської області. А з голови ніяк не йде відома пісня про результат матчу між Аргентиною та Ямайкою.  
20 жовтня
Підсумкова перевірка рівня службової підготовленості працівників Управління поліції охорони в Чернівецькій області проходила у два етапи. Оцінювала теоретичні знання та практичні навички правоохоронців комісія, призначена наказом начальника Управління.  
20 жовтня
Скориставшись тим, що настали теплі осінні дні, поліцейські охорони Управління поліції охорони розгорнули інформаційний намет у місті Калуш, де поспілкувалися з громадянами щодо необхідності встановлення охоронної сигналізації.  
20 жовтня
Підсумкова перевірка зі службової підготовки - це своєрідний іспит на професійну придатність кожного співробітника поліції охорони, тестування особового складу з функціональної, тактичної, вогневої та загальнопрофільної підготовки.  
20 жовтня
Вранці старший сержант поліції батальйону Управління поліції охорони повертався зі служби, коли помітив біля гаражів, розташованих між багатоповерхівками, двох чоловіків, які копирсалися біля воріт одного з гаражів та сперечались один з одним.  
20 жовтня
У Приморському районі пара безхатченків встигла скоїти крадіжку в магазині та нанести тілесні ушкодження охоронцю.