• Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 54 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують 750-800 груп затримання поліції охорони. 

  • Поліція охорони пропонує комплексне рішення по організації систем охорони автотранспорту і вантажоперевезень - спостереження за рухомими об'єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS , мережі GSM- 900/1800 і радіозв'язку по всій території України та за її межами.

     

  • Поліція охорони з допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з практично 100% коефіцієнтом надійності.

Нарада з питань підведення підсумків службової та фінансово-господарської діяльності органів поліції охорони за дев’ять місяців 2017 року відбулася за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва.
Зараз важко уявити, що поліція охорони розпочиналася зі звичайних сторожів на підприємствах, які мали на рукавах пов`язки з написом «Охорона» та були «озброєні» свистками для виклику підмоги.
Нагородження відбулося сьогодні, 26 жовтня, в рамках зустрічі Голови Національної поліції України Сергія Князєва з курсантами закладу, який не тільки випускає фахівців поліції охорони, а й служить базою, де проходять первинну підготовку патрульні поліцейські.  
"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом було проведено конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності поліції охорони. А вже сьогодні, 18 жовтня 2017 року, у Департаменті служби зібралася спеціальна конкурсна комісія, аби визначити переможців та призерів конкурсу.  
Напередодні Дня захисника України урочисто вручили первинні спеціальні звання поліцейським охорони, які проходять службу у Маріупольському міжрайонному відділі УПО в Донецькій області.  
16 листопада
Щодня, охороняючи майно громадян від злочинних посягань, правоохоронці не залишаються осторонь і від допомоги тим, чиє одужання і навіть життя залежить від вчасно проведеного переливання крові. Ряд...
9 листопада
Зустрічі поліції охорони та підшефного закладу Департаменту поліції охорони – юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ - вже стали доброю традицією. ...
9 листопада
Сьогодні вранці, 9 листопада, заступник начальника столичного Управління поліції охорони підполковник поліції Віктор Веклич став гостем ранкової програми «Новий день».  
3 листопада
Нарада з питань підведення підсумків службової та фінансово-господарської діяльності органів поліції охорони за дев’ять місяців 2017 року відбулася за участі Голови Національної поліції Украї...
3 листопада
"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом проводився конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності служби охорони. Переможців було визначено 18 жовтня...
27 жовтня
Зараз важко уявити, що поліція охорони розпочиналася зі звичайних сторожів на підприємствах, які мали на рукавах пов`язки з написом «Охорона» та були «озброєні» свистками дл...
26 жовтня
Під час перебування Голови Національної поліції України Сергія Князєва у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони курсанти, яким невдовзі доведеться нести службу з охоро...
26 жовтня
На цьому Голова Нацполіції наголосив сьогодні, 26 жовтня, під час зустрічі з курсантами Вінницького училища Департаменту поліції охорони та патрульними поліцейськими, які зараз проходять тут первин...
26 жовтня
Нагородження відбулося сьогодні, 26 жовтня, в рамках зустрічі Голови Національної поліції України Сергія Князєва з курсантами закладу, який не тільки випускає фахівців поліції охорони, а й служить ...
24 жовтня
Працівники Управління поліції охорони в Миколаївській області спільно з інструкторами центру тактико - спеціальної підготовки «БУЛАТ» вчитимуть жінок основам самозахисту, першої долікар...
21 жовтня
Сьогодні, 21 жовтня, на території столичного парку імені Тараса Шевченка запрацювало ініційоване Міжнародним діловим журналом Community Business Magazine профорієнтаційне інтерактивне дитяче свято ...
20 жовтня
Сьогодні, 20 жовтня 2017 року, працівники Департаменту поліції охорони та Обухівського районного відділу Управління поліції охорони Київщини провели профілактичне заняття для дітей загаль...

Новини регіонів

вчора
Днями до співробітників наряду Криворізького міського відділу Управління поліції охорони звернувся чоловік і пояснив, що постраждав від протиправних дій водія авто, який у самому центрі міста не пропустив пішохода, чим створив аварійну ситуацію.
вчора
Близько опівночі наряд реагування поліції охорони здійснив виїзд на спрацювання тривожної сигналізації до кафе, яке знаходиться в центрі Кропивницького.  
вчора
Днями в Івано-Франківську о дев’ятій годині ранку на пункт централізованого спостереження Управління поліції охорони надійшов сигнал «Тривога» системи тривожної сигналізації з магазину на вулиці Горбачевського. За лічені хвилини поліцейські охорони прибули на місце події.  
вчора
21 листопада в Управлінні поліції охорони Житомирської області двоє нових поліцейських склали присягу на вірність українському народові.  
вчора
У 1954 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 листопада Всесвітнім днем дитини. Цього року цей день запам'ятався школярам Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 7 цікавим святом, який організували для них дорослі.
вчора
У вечірній час поліцейські групи реагування поліції охорони здійснювали патрулювання вулицями Кропивницького, коли помітили неподалік від супермаркету чоловіка, який поводився підозріло.  
вчора
У центрі міста молодий чоловік пограбував перехожого, але невдовзі був затриманий поліцейськими охорони.
вчора
20 листопада запорізькі поліцейські охорони поділилися донорською кров’ю, необхідною для потерпілих внаслідок дорожньо-транспортних пригод.  
вчора
Завдяки встановленій системі охоронної сигналізації поліції охорони зловмисника затримали на «гарячому».  
20 листопада
Усунення правопорушення в громадському місці – одна із задач працівників поліції охорони. Майже кожного дня поліцейські стикаються з дрібною злочинністю, пов’язаною з аморальною поведінкою п'яниць. Завдяки пильності та своєчасному реагуванню правоохоронців, на вулицях міст Луганщини панує спокій та порядок.