Головна - Послуги - Послуги GPS

Послуги GPS

Поліція охорони пропонує комплексне рішення щодо організації систем охорони автотранспорту та вантажоперевезень - спостереження за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS, мережі GSM-900/1800 та радіозв'язку по всій території України та поза її межами.

Технічні можливості системи дають змогу використовувати як на транспортних засобах великих підприємств, так і на приватних авто.

Власники дістають змогу ефективно контролювати та координувати переміщення транспортних засобів і розраховувати на невідкладну допомогу в критичних ситуаціях.

Пропонуються такі послуги:

- централізоване спостереження за транспортом у режимі реального часу;

- визначення місцезнаходження автотранспортного засобу на території України з точністю до 10 м;

- перевірка історії маршрутів транспортних засобів, підрахунок швидкості руху та довжини пройденого шляху;

- підключення до будь-яких автомобільних систем виведення на пульт інформації про роботу, стан і цілісність транспортного засобу;

- дистанційне блокування систем автомобіля в разі його викрадення;

- мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

Замовити послуги охорони можна зателефонувавши до Контактно-інформаційного центру поліції охорони. Послуги надаються юридичним та фізичним особам із майновою відповідальністю.

За Вашим зверненням фахівці технічної служби поліції охорони встановлять у Вашому автомобілі системи охоронної і тривожної сигналізації, протиугінні пристрої та обладнання супутникової навігації GPS. Монтаж, наладка й підключення до пульту централізованого спостереження здійснюються протягом 1-2 діб залежно від обраного типу обладнання. Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за пересуванням об'єкта в реальному часі й станом засобів охоронної та тривожної сигналізації, встановлених у Вашому автомобілі. На вимогу замовника стеження може здійснюватися постійно або у певні проміжки часу. У будь-який момент власникові може бути надана інформація про місцеперебування рухомого об’єкта з точністю до 10 м. У критичних ситуаціях водій може скористатися дистанційною тривожною «кнопкою» для виклику груп реагування поліції охорони і інших підрозділів національної поліції України за територіальністю. У разі потреби можуть бути дистанційно заблоковані системи трансмісії та запалювання транспортного засобу.

У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника авто і спрямовує до об'єкта охорони найближчу з груп реагування поліції охорони, які чергують у цій зоні, а за потреби - і групи реагування та патрулі національної поліції.

Групи реагування поліції охорони, як правило, складаються із трьох озброєних співробітників поліції та оснащуються сучасними спец автомобілями. Скерована оператором група реагування найкоротшим шляхом прямує до місця знаходження транспортного засобу, з якого отримано тривожний сигнал (зазвичай це займає кілька хвилин). У разі потреби мобільні наряди поліції охорони здійснюють переслідування та блокування транспортного засобу, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу поліції охорони та власникові автомобіля.

Замовити послугу можна за телефонами

0 800 502 220

Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні

Лінія працює цілодобово

Київстар 097 050 22 20 

Lifecell 073 050 22 20

Vodafone 099 050 22 20

Дзвінки з мобільних телефонів згідно умов Вашого тарифного плану