Головна - Новини

Жертвою побиття п'яним вітчимом стала 9-річна дитина (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 14 червня

Подія сталася у Маріуполі. Працівники наряду реагування місцевого відділу поліції охорони отримали повідомлення по лінії "102" про факт сімейного насильства.

За вказаною адресою до поліцейських охорони Маріупольського відділу поліції охорони звернулася жінка. Вона розповіла, що до неї по допомогу прийшла сусідська 9-річна дівчинка, яка скаржилася на побої від вітчима. У дитини була кривава рана на голові та сліди побоїв на тілі, тому небайдужа сусідка негайно подзвонила у поліцію.

Для надання медичної допомоги потерпілій дитині поліцейські викликали бригаду "швидкої допомоги". Одночасно на місце події прибув і дільничний інспектор, разом з яким поліцейські охорони прийшли за місцем проживання дитини.

Однак причини побиття дитини працівникам поліції дізнатися не вдалося, тому що мати дівчинки та її співмешканець перебували в стані сильного алкогольного сп'яніння і міцно спали.

Дільничним інспектором за даним фактом було складено адміністративний протокол. Також на місце події викликали соціальні служби - для надання соціального захисту неповнолітній дитині, потерпілій внаслідок домашнього насильства. Наразі за даним фактом триває перевірка.

На жаль, в українському Кримінальному кодексі насильство в сім'ї не є окремим злочином. Відповідальність за такі дії передбачена різними статтями Розділу ІІ "Злочини проти життя і здоров'я людини".

Тетяна Федіна,
Маріупольський МВ
УПО в Донецькій області