Головна - Новини

Завдяки встановленій у тролейбусі Кропивницького «тривожній» кнопці наряд поліції охорони оперативно припинив бійку

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 червня

Вже більше року в тролейбусах міста Кропивницького встановлено системи «Термінового виклику поліції», про що громадян інформують стікери з відповідним написом. Як показує досвід, ці кнопки допомагають попередити противоправні дії в громадському транспорті.

Напередодні, близько дев’ятої години ранку, чергова частина поліції охорони отримала повідомлення про спрацювання тривожної кнопки в тролейбусі маршруту № 10, який знаходився на центральній вулиці міста.

Наряд поліції охорони негайно виїхав на спрацювання та за лічені хвилини прибув на місце події. До поліцейських охорони звернулася схвильована кондуктор та вказала на двох чоловіків, які сварилися і билися, перебуваючи у тролейбусі. Бійка між ними тривала навіть незважаючи на те, що один із забіяк впав зі сходів транспортного засобу.

Правопорушники вгамувалися лише після втручання поліцейських охорони. Причини своєї поведінки 28-ми та 57-річний чоловіки правоохоронцям пояснити відмовилися. З ними було проведено профілактичну розмову щодо неприпустимості такої поведінки.

В свою чергу, пасажири та водій тролейбуса подякували поліцейським охорони за вирішення конфліктної ситуації, після чого громадський транспорт нарешті продовжив рух за маршрутом.

Наразі за даним фактом проводиться перевірка.

Управління поліції охорони
в Кіровоградській області