Головна - Новини

Завдяки пильності працівників поліції охорони у громадському місті в зоні АТО було знайдено та знешкоджено зброю (ФОТО)

Опубліковано: 19 червня 2017р.

Під час патрулювання за маршрутом руху поліцейські наряду реагування Покровського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області Віктор Грищенко та Сергій Пісіна спільно з представником Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області побачили біля автостанції скупчення людей. З метою з’ясування причин події, що сталася, поліцейські попрямували до групи людей.

Біля автостанції до правоохоронців звернувся водій автобусного маршруту №25 (Родинське-Покровськ) та повідомив, що після виходу пасажирів на приміському автовокзалі він здійснював огляд автобуса, під час якого знайшов у салоні підозрілий пакет, що в ньому - чоловікові було невідомо.

З метою виключення будь-якої можливості того, щоб постраждали громадяни, молодший інспектор групи реагування сержант поліції Віктор Грищенко прийняв рішення про повне блокування місця події силами працівників наряду, а також нагадав усім присутнім про максимальне дотримання заходів особистої безпеки. На місце події також негайно було викликано слідчо-оперативну групу Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.

Невдовзі, під час огляду місця події працівники слідчо-оперативної групи виявили у підозрілому пакеті предмет, схожий на пістолет з маркуванням. Вказаний предмет був із зведеним курком та споряджений магазином у кількості трьох виробів, схожих на набої.

Наразі походження виявленої зброї належить з'ясувати фахівцям місцевого відділу Національної поліції. Триває слідство.

Управління поліції охорони
в Донецькій області