Головна - Новини

Запорізькі поліцейські охорони стали переможцями поліцейського хортингу (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 26 вересня 2017р.

У місті Бердянську Запорізької області відбувся чемпіонат України з поліцейського хортингу. Делегацію від поліції охорони представляли вісім спортсменів, семеро з яких вибороли нагороди найвищого ґатунку.

Хортинг - це не тільки бойове мистецтво, але і система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного і культурного виховання, наближені до національних традицій.

Поліцейський хортинг - це вид спорту, заснований на сучасних методиках підготовки поліцейських та професійних спортсменів з різних видів бойових мистецтв.

У Бердянську змагання, організовані Федерацією поліцейського хортингу України, проходили у декількох категоріях. Проводилась демонстрація різних прийомів в кількості п'яти видів - робота зі зброєю, без зброї, робота від захватів, робота від ударів рук, ніг та затримання.

Продемонструвавши справжній характер та неабияку волю до перемоги, запорізькі поліцейські охорони довели, що у них теж тече незламна козацька кров.

За підсумками змагань, чемпіоном України з поліцейського хортингу став начальник Бердянського міжрайонного відділу поліції охорони підполковник поліції Олег Уфімцев. Слід зазначити, що чемпіонський титул Олег Миколайович отримує вже другий рік поспіль.

Друге та третє місце також посіли співробітники Бердянського міжрайонного відділу поліції охорони капітан поліції Андрій Ляшенко та старший сержант поліції Степан Горбач.

У дисципліні «Тактика самозахисту» дипломи за 2-ге місце отримали поліцейські цього ж підрозділу - рядовий поліції Артем Бахмацький та сержант поліції Сергій Панченко.

Дуже приємно, що дипломи за 3-тє місце у цій дисципліні також заслужено дістались поліцейським охорони лейтенанту поліції Сергію Вирбецькому та сержанту поліції Сергію Приймаку.

Треба відзначити, що суддями змагань були представники Федерації поліцейського хортингу України, зокрема нагородження переможців проводив головний суддя - президент Федерації Борис Шаповалов.

Управління поліції охорони
в Запорізькій області