Головна - Новини

З нагоди третьої річниці Національної поліції України поліцейський охорони з Одещини отримав Грамоту Верховної Ради України (ФОТО)

Опубліковано: 4 липня

Сьогодні, 4 липня, з нагоди Дня Національної поліції України Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив поліцейським високі державні нагороди. Правоохоронці отримали президентські ордени та медалі, грамоти Верховної Ради та відзнаку МВС «Вогнепальна зброя». Серед нагороджених - і поліцейський охорони з Одещини підполковник поліції Микола Дволітко.

На нагородженні, окрім Міністра внутрішніх справ, були присутні керівництво МВС та Національної проліції України, зокрема - перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та Голова НПУ Сергій Князєв.

За заслуги перед Українським народом начальника Чорноморського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Одеській області Миколу Дволітка було нагороджено Грамотою Верховної Ради України.

Микола Євстахійович служить в органах внутрішніх справ уже 25 років. Наразі у підпорядкуванні начальника Чорноморського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Одеській області є 185 працівників.

"Обов'язковий, правильний, одним словом - ідеальний", - так характеризують Миколу Дволітка у рідному підрозділі. Колеги дуже пишаються тим, що вони працюють саме з Миколою Євстахійовичем і розповідають, що працівників він цінує та завжди приходить їм на допомогу.

Також Микола Дволітко - зразковий сім'янин, у нього троє дітей: дві доньки - 16-річна Ганна та 8-річна Софійка, а також 23-річний син Сергій, який пішов професійним шляхом батька і працює у карному розшуку.

Пишаємося колегою та вітаємо з отриманням високої державної відзнаки!

ФОТО - Андрій Новицький (МВС) та Аліна Хомишена (УПО з фізичної безпеки в м. Києві)

Прес-служба Департаменту поліції охорони