Головна - Новини

«Вся країна» | «Українське радіо» ефір від 09 січня 2018 року

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 січня

9 січня 2018 року радіоведуча Наталя Парака у програмі «Вся країна» із київської студії «Українського радіо» була на зв’язку із колегами - Світланою Мех із Волині та Юлією Шипуновою з Вінниччини. Разом вони з’ясовували, як громадянам уберегти своє майно від злочинних посягань.

Отож, як же убезпечити житло, якщо їдете у відпустку? Як вберегти квартиру від крадіжки? Чому на свята зростає кількість таких злочинів? Ситуацію у даному контексті у Вінниці та Луцьку допомагали з'ясувати компетентні гості, серед яких, зокрема, речниця Головного управління Національної поліції Вінницької області Анна Олійник, начальник Центру технічної охорони Управління поліції охорони у Волинській області Андрій Манько та інші.

Зазначимо, що під час програми «Вся країна» столична студія «Українського радіо» стає майданчиком для пошуку шляхів вирішення негараздів у будь-якому куточку України. А журналісти з Києва й областей таким чином спільно зводять мости взаємодопомоги та вивчають позитивний досвід регіонів з багатьох актуальних питань.

Детальніше - у ефірі програми: 

Прес-служба Департаменту поліції охорони