Головна - Новини

Вчора нагороджували переможців Чемпіонату Європи "Тілоохоронець-2017" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 червня 2017р.

Наталія Гацанюк з жіночої команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва виборола срібло в особистому заліку з контраварійного керування автомобілем. Чоловіча команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві посіла четверте місце, жіноча – п`яте.

Завершився Чемпіонат Європи з багатоборства тілоохоронців, що проходив у місті Алба-Юлія, Румунія. За перемогу боролися 9 команд бодігардів з України, Білорусії, Молдови, Польщі, Румунії, Болгарії та Австрії.

Першість виборола команда Служби безпеки Президента Молдови, друге місце посіла команда Служби безпеки Президента Білорусії, третє - Служба безпеки Президента України Управління державної охорони України. Зокрема, Національну поліцію Ураїни представляли чоловіча та жіноча команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м.Києві, які посіли четверте та п`яте місце.

Наталія Гацанюк з жіночої команди показала другий результат серед усіх учасників змагань з контраварійного керування автомобілем. Це вперше за історію проведення змагань з багатоборства тілоохоронців жінка-бодігард виборола призове місце в особистому заліку.

Впродовж чотирьох днів тілоохоронці подолали шість етапів змагань: техніка пішого супроводження з виконанням прийомів фізичного захисту, стрілецьку майстерність, подолання смуги перешкод на автомобілі, демонстрація прийомів рукопашного бою, пошук вибухових пристроїв, надання першої медичної допомоги і евакуація охоронюваної особи.

Прес-служба Департаменту поліції охорони
за інформацією
Антоніни Олійник,
Управління поліції охорони
з фізичної безпеки в м.Києві