Головна - Новини

В Управлінні поліції охорони в Одеській області підсумували результати роботи за 9 місяців 2017 року (ФОТО)

Опубліковано: 12 жовтня 2017р.

Під час зустрічі з особовим складом було розглянуто та оцінено службову та фінансово-господарську діяльність підрозділів служби під час звітного періоду.

Начальник Управління поліції охорони в Одеській області полковник поліції Олексій Березневич розпочав нараду з подяки особовому складу за сумлінну працю.

- Сьогодні ми підводимо підсумки нашої роботи за дев'ять місяців 2017 року. Ми разом з вами на гідному рівні показали, що поліція охорони - це високопрофесійний підрозділ Національної поліції України, який, поряд з якісною охороною об'єктів і квартир, бореться зі злочинністю, припиняє адміністративні правопорушення, в будь-яку хвилину готовий прийти на допомогу громадянам країни. Від себе особисто хочу подякувати особовому складу за сумлінне ставлення до виконання доручених завдань.

Працівники поліції охорони беруть активну участь в боротьбі з правопорушеннями в місцях несення служби. Безпосередньо співробітниками УПО в Одеській області розкрито 303 кримінальних правопорушення, а за їх участю - 3213 кримінальних правопорушення. Також не можливо не зазначити, що протягом звітного періоду УПО в Одеській області забезпечило активну участь в трьох загальнодержавних відпрацюваннях.

З початку року працівники Управління поліції охорони в Одеській області взяли під охорону 944 приміщення (квартири, приватні будинки, дачі та інші приміщення), всього охороною забезпечено 12920 об'єктів. Крім того під час звітного періоду у громадських місцях було встановлено 106 кнопок «Термінового виклику поліції», загальна їх кількість складає уже 957.

Наприкінці наради начальник Управління поліції охорони в Одеській області відзначив найкращі підрозділи дипломами за сумлінну працю.

Управління поліції охорони
в Одеській області