Головна - Новини

В Україні триває весняна соціальна акція «Квартира під охорону 2018»

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 березня

Увага! Ще до 17 березня 2018 року, в рамках весняної соціальної всеукраїнської акції «Квартира під охорону», поліція охорони пропонує громадянам встановити охоронну сигналізацію зі знижкою на монтажні роботи. Акція проводиться уже дев'ятий рік поспіль за дорученням Національної поліції України з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам.

У зазначений період громадянам - власникам квартир, будинків та інших приміщень з особистим майном - надаватиметься знижка у розмірі 50% на проведення робіт монтажу та пусконаладки засобів охоронного призначення. Для учасників антитерористичної операції на Сході України та родин загиблих учасників АТО вказана знижка становитиме 75%.

Віджим пластикових вікон, виламування серцевин замка, підбір ключів та незачинені двері – основні способи проникнення зловмисників до помешкань. Сьогодні досвідченому «домушнику», який має у своєму арсеналі найрізноманітніші інструменти для злому вікон та дверей, потрібно лише дві-три хвилини, щоб потрапити до оселі. Злодії до дрібниць вивчають розпорядок дня усіх мешканців облюбованої квартири, користуються системою спеціальних позначок, стежать за вікнами, показниками електролічильників тощо. Одним словом, зломом квартир займаються професіонали, яких навряд чи зупинять стандартні засоби захисту.

Але, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину.

Найпростіший і найдієвіший спосіб вберегти своє майно – поставити помешкання на пультову охорону поліції охорони.

Скористайтесь можливістю суттєво зекономити на встановленні системи сигналізації!

Телефонуйте:

0-970-502-220 – для абонентів оператора Київстар

0-730-502-220 – для абонентів оператора Лайф

0-990-502-220 – для абонентів МТС

Дзвінки здійснюються згідно тарифів операторів.

Номер «гарячої» лінії поліції охорони – 0-800-502-220 (безкоштовно).

Прес-служба Департаменту
поліції охорони