Головна - Новини

В Одесі закінчились змагання зі швидкісного маневрування на службовому автомобілі серед підрозділів Департаменту поліції охорони (ФОТО, ДОДАНО ВІДЕО)

Опубліковано: 11 серпня 2017р.

10 серпня на базі «Одеського автомобільного клубу» пройшли завершальні етапи та нагородження учасників змагання зі швидкісного маневрування на службових автомобілях серед підрозділів Департаменту поліції охорони.

Мета заходу полягала не тільки в змаганнях, а й обміном досвіду, навиків та знайомство серед учасників різних областей. Змагання пройшли на високому рівні, всі учасники залишились задоволені своїми результатами.

Так перше загальнокомандне місце у змаганнях зі швидкісного маневрування на автомобілі серед поліцейських-водіїв поліції охорони виборола команда Управління поліції охорони в Черкаській області, друге місце посіла команда УПО Рівненської області та третє місце зайняла команда УПО Житомирської області.

На змаганнях оцінювались не тільки командні виступи, але і індивідуальні. Перше місце в особистій першості (контраварійне водіння) посів сташий сержант поліції УПО м. Києва Роман Хоменко, друге місце зайняв сержант поліції УПО Львівської області Назарій Стеранюк та третє місце - старший сержант поліції УПО Рівненської області Анатолій Музичко.

Найкращі результати, посівши перші місця, у загальній смузі перешкод показали працівники Управлінь Черкаської, Житомирської та Одеської областей.

Усі переможці були нагороджені кубками, дипломами та подяками. Переможців нагороджував начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник.

Начальник Управління поліції охорони в Одеській області полковник поліції Олексій Березневич подякував усім учасникам змагань за їх участь у заходах та презентував кожному одеські подарунки.

Управління поліції охорони
в Одеській області