Головна - Новини

В Одесі розпочалися змагання зі швидкісного маневрування на службовому автомобілі серед підрозділів Департаменту поліції охорони (ФОТО)

Опубліковано: 9 серпня 2017р.

Сьогодні, до Південної Пальміри прибули працівники зі всіх регіонів України для участі у змаганнях з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв підрозділів Департаменту поліції охорони. У змаганнях беруть участь 28 команд співробітників поліції охорони.

Головний гість заходу - начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник.

- Неодмінно ці змагання стануть знаменною подією підрозділів поліції охорони задля підняття позитивного іміджу поліції охорони та демонстрації престижності нашої професії. Зичу усім успішних виступів, волі до перемоги, впевненості у своїх силах, максимальної концентрації та повної мобілізації внутрішніх можливостей. Бажаю всім присутнім нових яскравих перемог у професійній діяльності, міцного здоров’я, наснаги оптимізму, миру та добра, - сказав Сергій Будник.

Під час відкриття заходу працівники батальйону з фізичної безпеки Управління поліції охорони в Одеській області продемонстрували глядачам прийоми рукопашного бою та супроводження і охорону фізичної особи.

Для гостей заходу представлені дві цікаві виставки технічних засобів сигналізації, зброї і спецзасобів, які знаходяться на озброєнні підрозділів поліції охорони. Всі бажаючі змогли приміряти екіпірування, що використовується під час несення служби працівниками поліції охорони.

Також одеські поліцейські презентували таксі у яких встановлені кнопки «Термінового виклику поліції». Тепер гості та мешканці нашого міста, якщо їм потрібна допомога поліції, можуть звернутись до таксиста з проханням натиснути на «тривожну» кнопку.

10 серпня 2017 року відбудуться заключні етапи змагання та урочисте нагородження переможців.

Управління поліції охорони
в Одеській області