Головна - Новини

Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві представило поліцію охорони на багатоборстві «Кубок СПБУ» (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 8 червня

6-7 червня відбувався щорічний міжвідомчий турнір за Кубок Служби безпеки Президента України з прикладного багатоборства підрозділів спеціального призначення. Поліцію охорони представляла команда столичного Управління поліції охорони з фізичної безпеки.

Загалом, у турнірі брали участь 13 команд, учасники яких є діючими працівниками силових міністерств і відомств. До складу кожної команди входило четверо учасників та один представник.

Головною метою турніру було удосконалення різних способів виконання тактичних прийомів та дій під час стрільби, а також розвиток та популяризація службового-прикладних видів спорту.

Впродовж двох днів учасники команд демонстрували свої навички з вогневої підготовки, медицини та фізичної підготовки.

Перший день змагань відбувся у парку імені М.Рильського, де спортсмени показували рівень спеціальної фізичної підготовки (Cross Fit).

Завдання складалося з двох спеціальних комплексів фізичних вправ, кожна з яких потребує навичок швидкісно-силової витривалості, сили та спритності.

Цього дня учасники також демонстрували другий етап змагань - тактичну медицину. Завдання потрібно було виконати індивідуально, у складі двійки, а також у складі команди.

У другий день турніру учасники всіх команд виконували стрілецько-тактичні вправи, що відбувалися на території спортивно-стрілецького комплексу «Купол» у Броварах. Вправи було розділено на основні напрямки діяльності охоронця: особиста охорона, робота групи тактичної підтримки.

Важкі фізичні вправи, складна стрілецька обстановка з безліччю цілей - це не просте випробування для учасників, яким необхідно виконати завдання з найкращим часом і максимальною точністю. Завдання були складними та вимагали хорошої фізичної підготовки, однак це не завадило учасникам турніру отримати масу позитивних емоцій та показати професійний рівень своєї підготовки.

Аліна Хомишена,
Управління поліції охорони
з фізичної безпеки в м. Києві