Головна - Новини

Управління поліції охорони з фізичної безпеки у місті Києві представило поліцію охорони на багатоборстві "Кубок СПБУ" (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 5 грудня 2017р.

1-2 грудня тривав відкритий щорічний міжвідомчий турнір за Кубок Служби безпеки Президента України з прикладного багатоборства підрозділів спеціального призначення. Поліцію охорони представляла команда столичного Управління поліції охорони з фізичної безпеки.

За перемогу боролись 14 команд, учасники яких є діючими працівниками силових міністерств і відомств України. Окрім поліції охорони, свої команди на турнірі представили Управління державної охорони, Національна гвардія, Державна прикордонна служба, Воєнізована охорони Укрзалізниці, Державна фіскальна служба, Служба безпеки Президента УДО України, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Центр спецоперацій СБУ «Альфа», команди поліції особливого призначення (КОРД) та ін. У складі кожної команди було 5 чоловік - четверо учасників та один представник.

Змагання було проведено з метою підвищення рівня професійної підготовки співробітників підрозділів силових міністерств і відомств, виховання у них волі, прагнення до перемоги, удосконалення різних способів виконання тактичних прийомів та дій під час стрільби, розвитку та популяризації службово-прикладних видів спорту, а також, звісно, для обміну досвідом.

Загалом, турнір складався з трьох етапів - впродовж двох днів учасники демонстрували знання та навички з долікарської допомоги, вогневої і тактико-спеціальної підготовки.

1 грудня у Спортивно-стрілецькому комплексі «Купол» у Броварах, що на Київщині, учасники змагань демонстрували виконання стрілецько-тактичних вправ, які було розділено на основні напрямки діяльності охоронців: особиста охорона, робота групи тактичної підтримки. Кожен напрямок виконувався учасниками індивідуально, у складі двійки та у складі команди.

2 грудня учасники турніру демонстрували знання та навички з надання долікарської допомоги. 

Показували кожен з учасників цього дня і рівень спеціальної фізичної підготовки (Сross Fit) - швидкісно-силову витривалість, силу та спритність.

Незважаючи на те, що команда поліції охорони вперше брала участь у таких змаганнях, її учасникам вдалося показати високий та професійний рівень своєї підготовки, а також належну готовність до виконання завдань за призначенням.

 

До слова, в ході турніру учасників команди поліції охорони підтримували керівники Департаменту поліції охорони та Управління ПО з фізичної безпеки у місті Києві.

За інформацією Управління поліції охорони
з фізичної безпеки в місті Києві