Головна - Новини

Управління поліції охорони в Одеській області привітало дітей з підшефного закладу з Міжнародним днем захисту дітей (фото)

Опубліковано: 1 червня 2017р.

Сьогодні увесь світ відзначає свято Міжнародного дня захисту дітей. У цей день усі без винятку намагаються зробити добро для діток та показати всю свою любов до цих маленьких крихіток.

Працівники Управління поліції охорони привітали своїх підшефних діток з притулку «Світанок». Сьогодні у притулку відбувся великий концерт, в якому взяли участь вихованці притулку.

Свято відвідали багато гостей, серед яких були Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, керівництво Управління поліції охорони в Одеській області, представники УСБУ в Одеській області та директор стоматологічної клініки «Гранд Дент».

Разом із солоденькими подарунками, працівники поліції охорони вручили усім вихованцям притулку запрошення до Одеського дельфінарію «НЕМО». Цей подарунок викликав у дітей море емоцій та неабияку радість. Наприкінці концерту всім діткам були подаровані повітряні кульки з символікою поліції охорони.

Хотілося б, щоб дитячі танці, сміх та радість надихали нас, дорослих, на здійснення добрих та мудрих вчинків, а дітям побажати здоров’я, щастя та святкового настрою щодня.

Управління поліції охорони
в Одеській області