Головна - Новини

Управління поліції охорони Одеської області про системи "Термінового виклику поліції"

Опубліковано: 6 лютого

"Терміновий виклик поліції" або простіше - "тривожна" кнопка - це прилад, який є елементом системи охоронної сигналізації, призначений передати сигнал тривоги з місця події на централізований пульт спостереження поліції охорони. На отриманий сигнал негайно реагує наряд реагування поліції охорони.

Як працює кнопка тривожної сигналізації? Існують різні варіанти виконання "тривожної" кнопки. Вона може бути ручна, ножна або дистанційна. Для домашнього використання краще всього підійдуть ручні або ножні варіанти. Їх монтують, зазвичай, поруч із вхідними дверима, щоб можна було при відкритті дверей викликати поліцію охорони, якщо хтось намагається увірватися. Дистанційні варіанти частіше використовують в офісах, де пульти видаються персоналу на робочий час. Але принцип дії у всіх таких приладах приблизно однаковий - при механічній дії на кнопку передається сигнал на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Одеській області.

Переваги тривожної кнопки - швидкість виклику. Якщо викликати поліцію телефоном, то необхідно спочатку взяти телефон, набрати номер, після чого розповісти оператору про те, що трапилося і назвати адресу, де все відбувається. Це займає дуже багато часу, особливо за тієї умови, коли дорогою може бути кожна секунда. А "тривожна" кнопка дозволяє викликати наряд реагування поліції охорони набагато швидше.

Простота використання. Ця перевага тісно пов'язана з попередньою. Для того, щоб викликати наряд реагування поліції охорони, потрібно всього лише натиснути на кнопку і при цьому не треба ні набирати номер, ні повідомляти про подію у деталях.

Швидке реагування. При надходженні сигналу на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Одеській області на місце, звідки він був отриманий, відразу ж вирушають поліцейські охорони.

Постійний моніторинг. Контрольна панель і кнопка постійно знаходяться в робочому стані, у режимі очікування - і вдень, і вночі.

Простота експлуатації. Кнопка не заважає і не привертає увагу, але завжди знаходиться у робочому стані.

Ціна на даний засіб безпеки розраховується з урахуванням витрат як на саме обладнання, так і на обслуговування.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до Управління поліції охорони в Одеській області за адресою вул. Філатова, 70А або за телефонами 080 050 22 20, 097 050 22 20, 073 050 22 20, 099 050 22 20. Дзвінки здійснюються згідно тарифів операторів.

Місцезнаходження "тривожних" кнопок в Одеській області можна переглянути за посиланням.

Місцезнаходження "тривожних" кнопок в інших областях України можна переглянути тут.

Управління поліції охорони
в Одеській області