Головна - Новини

У Тернополі поліцейські охорони врятували гуртівню від вибуху

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 січня

Завдяки спрацюванню охоронної сигналізації поліцейським охорони вдалося попередити велике лихо в одному з магазинів гуртового продажу автотоварів.

На місце події виїхав наряд реагування Управління поліції охорони в Тернопільській області. Прибувши, поліцейські охорони побачили полум’я в одному зі складів гуртівні.

Поліцейські негайно викликали до магазину наряд пожежно-рятувальної частини та повідомили про подію власника приміщення. Самі ж, аби не втрачати часу, почали гасити займання самотужки. На допомогу скоро прибули рятувальники і вже спільними зусиллями вогняне лихо було локалізовано.

Зі слів власника, причиною пожежі стала несправність котла.

Власник приміщення подякував правоохоронцям за оперативність реагування, адже вони дійсно завадили непоправним наслідкам. Як виявилось, на складі, в сусідньому від загоряння приміщенні, знаходяться паливно-мастильні матеріали, і найменша затримка могла призвести до їх вибуху.

Нагадуємо, що встановлені охоронні прилади поліції охорони передають на пульт централізованого спостереження інформацію не тільки про непрошених гостей, а й про пожежу.

Управління поліції охорони
в Тернопільській області