Головна - Новини

У Сумах поліція затримала на місці скоєння злочину двох крадіїв (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 13 квітня

Зловмисників помітила господиня приватного будинку і сповістила поліцію. На місце негайно прибули наряди поліції охорони та патрульної поліції. Затримані на місці події злодії запевняли, що їх до будинку привів їх друг. Однак оперативники не тільки впізнали в крадіях раніше судимих за вчинення майнових злочинів осіб, але й зібрали докази причетності їх обох до незаконного проникнення до чужої оселі.

Увечері, навідавшись до свого будинку, 36-річна жителька Сум помітила, як у вікно її житла залазять двоє невідомих їй людей. Жінка негайно набрала номер спецлінії поліції «102» та розповіла про побачене.

На місце події були негайно направлені чергові наряди, які перебували поблизу, тож за кілька хвилин до будинку під‘їхали наряд поліції охорони та екіпаж патрульної поліції.

 

- Подібна швидкість та оперативність виїзду стала можливою внаслідок того, що відтепер виклики, котрі приймає оператор лінії «102», в рамках єдиної дислокації отримують всі чергові наряди, що несуть службу в місті, - коментує тимчасово виконуючий обов‘язки начальника Управління поліції охорони в Сумській області Андрій Чирва.

Оглянувши будинок зовні, працівники поліції охорони побачили розбите вікно, сліди від брудного взуття на стінах та кілька крапель крові – очевидно, один зі зловмисників поранився об розбите скло. Крім того, помітили, як зсередини на іншому вікні рухалися жалюзі.

Зайшовши разом з господинею до будинку, правоохоронці побачили безлад: зрушена з місць побутова техніка, вийняті з шаф та кинуті на підлогу речі, деякі були вже приготовані до виносу.

В одній з кімнат працівники поліції охорони виявили й «непроханих гостей», що вчинили цей безлад. Чоловік і жінка лежали на дивані під ковдрою, вдаючи що сплять. Викликані на місце події оперативники Сумського відділу поліції відразу упізнали в них своїх старих «знайомих», котрі вже неодноразово були судимі за вчинення майнових злочинів. Самі ж затримані в один голос запевняли: їх в будинок привів знайомий і залишив відпочивати. Втім, експерти на місці події зібрали достатньо речових доказів причетності обох «гостей» до незаконного проникнення у чуже житло.

Наразі обох підозрюваних доправлено до Сумського відділу поліції, де вони спілкуються зі слідчими, вирішується питання про відкриття кримінального провадження за відповідними статтями Кримінального кодексу України.

Детальніше - у відеосюжеті телекомпанії "СТС" :

Управління поліції охорони
в Сумській області