Головна - Новини

У Сумах поліція охорони затримала сімейну пару за скоєння крадіжки в магазині

Опубліковано: 13 березня

Вдалі крадіжки з супермаркетів вселяють зловмисникам віру у свою вдачу та безкарність. Однак двом крадіям так і не вдалося покинути один з супермаркетів Сум непоміченими. Замість смачної вечері на них чекає лава підсудних.

Досвідчений продавець або охоронець у магазині ніколи не буде зволікати, помітивши підозрілого відвідувача. Одразу тиснуть кнопку «Терміновий виклик поліції» і за лічені хвилини озброєний наряд поліції охорони вже чекає зловмисників біля вхідних дверей.

Так сталось і цього разу. Близько 15 години охоронці магазину з допомогою камер відеоспостереження помітили у торгівельній залі підозрілих відвідувачів та викликали групу реагування поліції охорони.

Підозрілими покупцями виявилася сімейна пара. Під час огляду у них було виявлено дві пляшки коньяку та шматок м’яса. Все це затримані ховали під верхнім одягом.

Раніше подружжя у поле зору поліції не потрапляло.

Наразі за даним фактом проводяться слідчі дії. Кримінальне провадження відкрите за ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Максимальним покаранням за скоєння такого злочину може стати позбавлення волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, що в цьому році це вже другий випадок, коли групи реагування поліції охорони затримують групу крадіїв, які перебувають між собою у родинних стосунках. У м. Шостка днями було затримано цілу родину з 4-х людей, які вдерлись до приватного будинку з метою скоєння крадіжки.

Управління поліції охорони
в Сумській області