Головна - Новини

У Сумах «майстер дизайну» піймався на крадіжці (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 7 грудня 2017р.

Група реагування поліції охорони затримала чоловіка, який вдерся до охоронюваного приміщення.

У Сумах, близько 19 години, чергова пульту поліції охорони отримала сигнал тривоги і негайно направила на місце спрацювання сигналізації групу реагування. Порушником виявся 29-річний місцевий житель. Чоловік, перелізши через паркан, проник на територію будівельного майданчика, де зламав запори вікна та заліз до підсобного приміщення. Саме там його «за роботою» і заскочили правоохоронці. У вагончику знаходились будматеріали та інструмент, саме вони й мали стати здобиччю крадія.

 

 

 

- Чоловік неодноразово потрапляв у поле зору поліції за крадіжки і вже має судимість, - розповідає сержант поліції охорони Дмитро Гузєв. - До показного «каяття» такого контингенту ми давно звикли. Насправді ж нас вразила розповідь затриманого про те, що він вже протягом 10 років займається дизайном та ремонтом квартир. Борони вас Бог від такого «майстра», котрий не стільки оздобить, скільки оббере ваше житло.

Нині підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 КПК України, щодо нього вже відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Проводяться слідчі дії.

Правоохоронці вкотре попереджають жителів області, аби ті були більше відповідальними в охороні та збереженні свого майна, і прискіпливими до незнайомців, яких пускають до своїх осель. Адже нерідко після візиту подібних «дизайнерів» громадяни залишаються чи не з голими стінами.

Управління поліції охорони
в Сумській області