Головна - Новини

У столиці вшанували загиблих правоохоронців (ФОТО, ВІДЕО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 22 серпня 2017р.

Сьогодні, 22 серпня, на Солом’янській площі у Києві перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, голова Національної поліції України Сергій Князєв, командувач Національної гвардії Юрій Аллеров поклали квіти до Меморіалу працівникам органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. Вшанував загиблих колег і начальник Департаменту поліції охорони Сергій Будник.

Щороку 22 серпня Україна вшановує загиблих працівників органів внутрішніх справ, які загинули, виконуючи службовий обов'язок, які самовіддано, ціною власного життя охороняли безпеку співвітчизників, боролися зі злочинністю, захищали територіальну цілісність нашої держави. 

Учасники заходів вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу працівникам ОВС, які загинули під час виконання своїх професійних обов’язків.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, за останні роки кількість загиблих працівників органів внутрішніх справ, які віддали своє життя в боротьбі зі злочинністю захищаючи територіальну цілісність нашої держави, зросла.

Так, у зоні проведення АТО за цей час загинули 131 поліцейський, 199 військовослужбовців Національної гвардії України, 67 прикордонників та 21 співробітник Державної служби з надзвичайних ситуацій.

- Безумовно, це велика втрата, перш за все, для родин, для МВС та всієї держави. Тому наше завдання сьогодні – зробити все для того, щоб подвиг загиблих був не марним, – зазначив Сергій Яровий.

Глава Нацполіції України Сергій Князєв зазначив, що за роки незалежності України загинули 1177 працівників органів внутрішніх справ, з них 131 – у зоні проведення антитерористичної операції. Від моменту створення Національної поліції, з 7 листопада 2015 року, під час несення служби загинули 18 поліцейських.

- Сьогодні ми вшановуємо пам’ять 1177 правоохоронців, які загинули під час виконання своїх професійних обов’язків. Вдумайтеся в цю цифру. Це кривавий вклад у розбудову нашої держави. Боротьба зі злочинністю – цілодобова, щоденна, постійна. І поліцейські докладають максимум зусиль, щоб вона була ефективною, – запевнив Сергій Князєв.

Також він наголосив, що правоохоронне відомство підтримуватиме сім’ї загиблих: «Ми не забуваємо про родини загиблих, їхніх вдів і дітей. Ми допомагатимемо їм всім, чим зможемо».

За інформацією Департаменту комунікації МВС України
та Департаменту комунікації Національної поліції України