Головна - Новини

У Рівному підвели підсумки акції «Квартира під охорону 2017»

Опубліковано: 4 жовтня 2017р.

Завершився всеукраїнський осіння соціальна акція «Квартира під охорону 2017». За 15 днів 47 мешканців Рівненської області встановили охоронну сигналізацію у своїх помешканнях за акційною ціною.

Найактивніше до акції долучилися жителі Рівного, Костополя та Березного. Підприємець Боровець Євгенія Костянтинівна розповідає, що чекала її, щоб встановити систему охорони зі знижкою:

- Вперше я звернулася до Управління поліції охорони відносно свого бізнесу. В країні наразі досить неспокійно, особливо це відчувається коли заробив щось своїми руками. Відразу як з’явилася можливість скористатись знижкою – встановила охоронну систему в своєму домі. Співпрацюючи з ними я впевнена, що моє майно та бізнес перебувають під надійною охороною.

Наразі під захистом поліції охорони в Рівненській області перебувають близько 7 тисяч об’єктів різних форм власності, з них понад 3 тисяч - квартири. Показники високі, що вказує на зацікавленість і потребу громадян захищати своє майно.

- Плануючи далеку поїздку за кордон чи у відпустку, варто подбати про своє майно. Сигналізація у квартирі допоможе власникові спокійно залишати помешкання та зберегти свої цінні речі, - зауважує начальник Управління поліції охорони в Рівненській області, полковник поліції Олександр Гаврилюк. – Злодій, який помітить встановлену охоронну систему, двічі подумає та, ймовірно, не наважиться скоїти задумане.

В разі виникнення запитань, звертайтеся безпосередньо до управління поліції охорони в Рівненській області за адресою: вул. Степана Бандери, 58, м. Рівне. Також телефонуйте за номером «гарячої» лінії:

0-800-502-220 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних телефонів), а також за номерами:

097-0-502-220, 073-0-502-220, 099-0-502-220 (за тарифами мобільних операторів).

Управління поліції охорони
в Рівненській області