Головна - Новини

У Республіці Молдова проходять змагання тілоохоронців (ФОТО)

Рубрика: Місто Київ
Опубліковано: 19 вересня 2017р.

Команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва бореться за першість на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців «BODYGUARD – 2017»

У Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців «BODYGUARD – 2017» беруть участь 19 команд бодігардів з різних країн світу: Україна, Грузія, Румунія, Молдова, Білорусь, Болгарія, Австрія, Казахстан, Словаччина, Азербайджан, Сербія, Ізраїль, Йорданія, Катар, Хорватія, Латвія, Угорщина та Китай.

Національну поліцію України на змаганнях представляє команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва. Учасники команди неодноразово посідали призові місця та завойовували першість на всеукраїнських та світових чемпіонатах. Це досвідчені та професійні тілоохоронці, які забезпечують безпеку політиків, бізнесменів та інших відомих і поважних осіб.

Програма Чемпіонату враховує і охоплює весь комплекс основних питань, пов’язаних з практикою особистої охорони. Це - техніка і тактика охоронних заходів, рукопашний бій, вогнева підготовка, безпека під час управління автомобілем, долікарська допомога.

Антоніна Олійник
Управління поліції охорони в м. Києві