Головна - Новини

У Полтаві поліцейські охорони взяли участь у всеукраїнському профорієнтаційному заході "Місто професій"(ФОТО)

Опубліковано: 19 червня 2017р.

Вирує, гомонить у Полтаві місто. Спитаєте, яке може бути у місті місто? 17 червня Полтава прийняла всеукраїнську естафету соціального профорієнтаційного заходу "Місто професій".

Полтавська малеча отримала унікальну можливість вже в дитячому віці "примірити" на себе ту чи іншу професійну роль, і, можливо, в чомусь визначитись зі своїм подальшим життєвим шляхом.

Поліцейські охорони традиційно не могли бути осторонь цього заходу. І їх експозиція користувалась попитом дітвори. Юні полтавці отримали можливість примірити на себе обладунки поліцейського, випробувати на своїх рідних можливості металошукача, потримати в руках засоби активної оборони та навіть спробувати себе в якості поліцейського-водія.

При цьому поліцейські охорони, які презентували свою службу, надавали кваліфіковані консультації, розповідали про особливості служби та фотографувались з відвідувачами експозиції.

Теплий червневий день, маса усміхнених облич, непідробна зацікавленість в очах юних полтавців – все це сьогодні, а вже завтра хлопці з поліції охорони знову заступлять на варту, щоб забезпечити безпеку та спокій тих, кому презентували свою професію.

Управління поліції охорони
в Полтавській області