Головна - Новини

У поліції охорони Київської області підсумували роботу за дев’ять місяців 2017 року

Опубліковано: 11 жовтня 2017р.

Було розглянуто та оцінено службову та фінансово-господарську діяльність підрозділів служби під час звітного періоду.

Начальник Управління поліції охорони в Київській області полковник поліції Василь Клименко підсумував роботу поліції охорони за дев’ять місяців 2017 року. За цей час працівники поліції охорони Київщини забезпечили надійною охороною близько 18 тисяч об'єктів різних форм власності, з який понад 13 тисяч - приміщення з особистим майном громадян (квартири, будинки) та 82 – приміщення, забезпечені виключно фізичною охороною.

- У звітний період наряди реагування Управління поліції охорони здійснили близько 40 тисяч виїздів на спрацювання засобів охоронно-попереджувальної, тривожної сигналізації з охоронюваних об’єктів та приміщень з особистим майном громадян, - повідомив очільник Управління. - Як недолік слід відмітити те, що існує проблема хибних спрацювань сигналізації. Однак дане питання знаходиться на постійному контролі керівництва Управління та удосконалюються технічні засоби надання охоронних послуг шляхом модернізації. Крім того, здійснено близько трьох тисяч виїздів на спрацювання ручних систем тривожного сповіщення ("тривожні" кнопки), при цьому затримано 72 особи.

Працівники поліції охорони активно брали участь у профілактиці адміністративних правопорушень та боротьбі зі злочинністю, стежили за безпекою громадян та їх майном. Так, за вказаний період працівники поліції у складі груп реагування здійснили близько семи тисяч виїздів на повідомлення по спецлінії "102", при цьому затримали 229 осіб.

За дев’ять місяців 2017 року працівники поліції охорони області особисто розкрили 320 злочинів загальнокримінальної спрямованості.

За словами керівника Управління УПО Київської області, щоденно здійснюється патрулювання зон обслуговування силами 33 нарядів реагування, щоб не допустити жодного злочину на даній території. до слова, структура Управління поліції охорони в Київській області складається із 10 підрозділів та налічує понад 1,5 тисячі працівників.

Насамкінець очільник обласного Управління поліції охорони зазначив, що найкращим показником роботи підрозділу є вдячність громадян за повсякденну та кропітку роботу із захисту та збереження майна громадян.

Управління поліції охорони
в Київській області