Головна - Новини

У Надвірній поліцейським охорони довелось вгамовувати агресивних відвідувачів кафе

Рубрика: Новини
Опубліковано: 14 червня

Компанія молодих людей відмовилась оплатити вечерю вартістю 430 гривень. внаслідок чого в одному із відпочинкових закладів міста Надвірна виникла конфліктна ситуація. На щастя. оперативно втрутилися поліцейські охорони.

Адміністратор закладу розповів правоохоронцям, що відвідувачі завітали до кафе і зробили замовлення. Згодом, коли офіціант приніс рахунок, дані особи - двоє чоловіків та дві жінки - повелися неочікувано: відмовилися оплачувати рахунок та нецензурно облаяли працівників закладу, які намагались їх вгамувати.

- Досить часто трапляється, що любителі дармової їжі замовляють, а потім відмовляються сплачувати замовлення, - розповів адміністратор кафе. - Але ми завжди намагаємось владнати конфлікт самостійно, без втручання поліції. Цього ж разу молоді люди повелись агресивно, до того ж звинуватили працівників закладу в поганому обслуговуванні.

Поліцейські охорони намагались вгамувати хуліганів, але, як виявилось, дані особи не бажали покидати приміщення, натомість агресивно поводилися і щодо правоохоронців. Відтак їх було затримано та доставлено до Надвірнянського відділу поліції для подальшого з'ясування обставин правопорушення.

Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області