Головна - Новини

У Міжнародний День захисту поліцейські охорони Буковини провели з вихованцями підшефного закладу дружні змагання (ФОТО)

Опубліковано: 2 червня 2017р.

1 червня співробітники Управління поліції охорони в Чернівецькій області вже за доброю традицією завітали до вихованців комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2», аби привітати їх зі святом, вручити подарунки та разом цікаво провести дозвілля.

У спеціалізованому навчальному закладі навчаються дітки з вадами слуху. Поліція охорони краю вже понад 10 років опікується вихованцями спецшколи. Від імені начальника Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергія Чеботаря, поліцейські охорони привітали  дітей зі святом та подарували спортивний інвентар, спеціальні розвиваючі набори з кінетичним піском та дитячі журнали.

Також з нагоди свята поліцейські охорони влаштували для дітлахів спортивні ігри. Діти змагалися з поліцейськими у турнірах з волейболу, шашок та шахів.

Після цікавих змагань, школярі оточили сучасний автомобіль поліції охорони та із захопленням розпитували шефів у погонах про роботу поліцейських.

- Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та одвічної надії. Ми, дорослі, прагнемо, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край, але саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля нашої малечі. Тому маємо дбати та турбуватися про підростаюче покоління і пам’ятати – чужих дітей не буває. Вихованці спецшколи для нашого колективу стали дуже рідними, тож ми й надалі будемо докладати всіх зусиль, аби допомагати та опікуватися ними, - зазначила начальник відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Чернівецькій області Альона Чебан.

Директор комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» Наталія Ткачук висловила щирі слова подяки поліцейським за увагу, турботу та опіку.

- Дуже приємно, що ви нас підтримуєте та допомагаєте. Ваші візити є важливими для дітей, адже вони створюють доброзичливу атмосферу та дають зрозуміти, що поліцейський охорони їхній справжній друг та захисник, – говорить Наталія Ткачук.

Діткам дуже сподобалась така дружня зустріч з працівниками поліції охорони, тож вони домовились, що найближчим часом позмагаються у турнірі з настільного тенісу.

Управління поліції охорони
в Чернівецькій області