Головна - Новини

У Маріуполі відбулися змагання з гирьового спорту серед поліцейських охорони Донецької області (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 січня

10 січня у спортивному клубі "Спортбаза" у місті Маріуполі відбулися змагання з гирьового спорту серед представників всіх підрозділів поліції охорони Донецької області.

Захід було проведено у рамках підготовки до всеукраїнських змагань Департаменту поліції охорони за ініціативи начальника Управління поліції охорони в Донецькій області Сергія Приляпи та за підтримки представників місцевих спортивних закладів. Проведенню змагань передувала серйозна підготовча робота. У першій декаді січня змагання відбулися у кожному підрозділі, а їх переможці уже представляли свої колективи на обласному турнірі.

– Гирьовий спорт – це спорт справжніх чоловіків, у якому сила поєднується з спритністю та витривалістю, а це невід’ємні частини поліцейського охорони. У минулому році подібні змагання проводилися у нас вперше, але я був впевнений, що вони будуть доброю традицією. Так і сталось, - зазначив Сергій Приляпа, звертаючись до гирьовиків перед початком змагань.

Також очільник Управління побажав здобути перемогу найсильнішому з учасників, а переможцям - гарно представити область у змаганнях серед усіх підрозділів поліції охорони України, який планується провести наприкінці січня під егідою Департаменту поліції охорони.

Усі учасники змагань показали високі результати, але основна боротьба за перше місце у особистому заліку розвернулась серед представників апарату Управління та Слов’янського міжрайонного відділу поліції охорони.

Враховуючи те, що комплекс змагань складався з двох етапів, інтрига у протистоянні цих спортсменів зберігалася до кінця. Так, на першому етапі уперед у особистому заліку вирвався представник команди Управління поліції охорони старший інспектор Микола Дєктєрьов, який виконував вправи з 24-кілограмовими гирями при власній вазі менше 90 кілограмів. Але на другому етапі у більшій ваговий категорії кращі результати показав представник Слов’янська - поліцейський охорони об’єктів Костянтин Ільєнко, який виконував вправи вже з 32-кілограмовими гирями.

У командному заліку кращі результати показали поліцейські Бахмутського відділу поліції охорони Денис Лісняк та Максим Опанасенко, які завдяки добрим командним діям у підсумку і посіли перше місце. Усі переможці були нагороджені кубками та грамотами.

Зазначимо, що, враховуючи гарні результати змагань у особистому заліку та зайняті місця, до збірної команди поліції охорони Донецькій області увійшли Микола Дєктєрьов та Костянтин Ільєнко, вони і представлятимуть Управління поліції охорони Донеччини на всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту.

Управління поліції охорони
в Донецькій області