Головна - Новини

У Маріуполі поліцейські охорони знайшли зниклу дівчину (ФОТО)

Рубрика: Маріуполь
Опубліковано: 11 серпня 2017р.

В районне відділення Нацполіції міста Маріуполя зателефонувала жінка і повідомила, що пропала її 16-річна донька. Стривожена мати вирішила звернутися по допомогу у поліцію. Близько опівночі повідомлення від оператора «102» про зникнення людини отримав і екіпаж наряду групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони.

Отримавши інформацію про зникнення людини, працівники групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони миттєво виїхали за місцем проживання заявниці. Там вони з’ясували, що зникла 16-річна дівчина. Мати останній раз спілкувалася з нею по мобільному телефону близько сьомої години вечора - дівчина повідомила, що йде додому, але до ночі так і не з'явилася, а її телефон був відключений.

Поспілкувавшись по телефону з друзями дівчини, поліцейські з'ясували, що, можливо, вона знаходиться у нічному клубі на узбережжі моря. Тому правоохоронці разом з матір'ю зниклої виїхали до вказаного розважального закладу. Там вони її і знайшли - вона весело проводила час і не надто зраділа, побачивши матір та поліцейських.

Для подальшого з'ясування всіх обставин події жінку та її доньку доставили до районного відділу Нацполіції.

Тетяна Федіна,
Маріупольський МВ
УПО в Донецькій області