Головна - Новини

У Луцьку поліцейські охорони затримали чоловіків, які влаштували стрілянину під час конфлікту в пивному барі (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 16 квітня

Подія сталася у неділю близько 21 години у пивному барі, який знаходиться в Луцьку на вулиці Гордіюк.

Екіпаж поліції охорони прибув на спрацювання тривожної кнопки «Терміновий виклик поліції», якою обладнаний заклад відпочинку. Очевидці повідомили правоохоронцям, що між двома відвідувачами бару виник конфлікт. Під час з'ясування відносин між собою чоловіки зачепили сусідній столик, а відвідувачі, які за ним сиділи, в свою чергу, втрутилися у сварку.

- Їх спробували розборонити, бо там вже і стільчики почали літати. Ті, хто спровокували бійку, зачепили людей на сусіднім столиком, а один із чоловіків вихопив пістолет та вистрілив у чоловіка, який відпочивав поруч, - розповів відвідувач на ім´я Сергій, який став свідком події.

З його ж слів, чоловіку, який стріляв, було близько 35 років. І хоч пістолет, застосований ним, виявився травматичним, постраждалий отримав травму, адже постріл був здійснений з близької відстані.

Усіх учасників даного інциденту було затримано. Постраждалому була надана медична допомога, його життю нічого не загрожує.

Наразі правоохоронці здійснюють правову кваліфікацію дій кожного учасника даного конфлікту та правомірність застосування травматичної зброї. Травматичний пістолет, який був застосований під час конфлікту, зареєстрований відповідним чином, його власник надав правоохоронцям всі необхідні дозвільні документи.

Управління поліції охорони
у Волинській області