Головна - Новини

У Краматорську на охоронюваному об’єкті затриманий правопорушник, який перебував у розшуку

Опубліковано: 16 червня 2017р.

15 червня, близько 17.00 години, групі реагування Краматорського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області надійшов сигнал про спрацювання засобів охоронно–пожежної сигналізації в торгівельному центрі, розташованому по вулиці Парковій у місті Краматорську.

Після прибуття на об’єкт до поліцейських Михайла Апалька, Андрія Коніна та заступника командира взводу Миколи Пікалова звернулися працівники супермаркету та вказали на двох громадян, що вели себе зухвало та зривали роботу закладу.

Завдяки пильності, проявленій поліцейськими охорони, під час перевірки документів, і оперативній інформації, що надійшла з ситуаційного центру виявилося, що один з затриманих, громадянин Б, мешканець міста Харкова, перебуває у розшуку за скоєння ним дій, передбачених частиною 4 статті 296 (хуліганство, що вчинено  з застосуванням холодної або вогнепальної зброї) Кримінально-процесуального Кодексу України та на нього заведене кримінальне провадження.

Затриманий був переданий працівникам слідчо–оперативної групи Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.

Тепер йому загрожує дуже тривалий термін перебування за гратами, адже уникнути справедливого покарання правопорушнику не вдалося.

Управління поліції охорони
в Донецькій області