Головна - Новини

У Хмельницькому наряд реагування поліції охорони оперативно затримав зловмисника

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 липня

Поліцейські охорони затримали чоловіка, який проник до складського приміщення у Хмельницькому. На місці перебував штатний охоронець підприємства, який і викликав наряд швидкого реагування.

Минулого вечора на пульт центрального спостереження Управління поліції охорони в Хмельницькій області надійшов сигнал «Тривога» зі складу. Охоронник, який там працює, помітив невідому особу, що проникла на територію, після чого негайно скористався кнопкою тривожної сигналізації.

Інформацію від чергової пульту отримав наряд реагування міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Хмельницькій області. Прибувши на місце події, поліцейські охорони обстежили приміщення та виявили порушника. Зловмисник намагався втекти, чинив опір при затриманні, на вимоги зупинитися не реагував та поводився агресивно, тому поліцейським охорони довелося застосувати щодо нього засоби захисту.

Завдяки професійним та злагодженим діям правоохоронців, особу, яка вчинила правопорушення, затримали та доставили до Зарічанського відділу поліції. Як з‘ясувалося, затриманий - уродженець Вірменії, а наразі - мешканець міста Дубно, що у Рівненській області. Він вже неодноразово був судимий.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного обліку за ч.2 ст.342 Кримінального кодексу України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків).

Заболотна Наталія,
Управління поліції охорони
у Хмельницькій області