Головна - Новини

У Херсоні поліцейські охорони припинили вуличну бійку

Опубліковано: 12 жовтня 2017р.

Поліція охорони діє в єдиній системі Національної поліції України, безпосередньо будучи силовим підрозділом в структурі органів внутрішніх справ. Однією з найважливіших особливостей поліції охорони є оперативне реагування на спрацювання, тривожні сповіщення, виклики по лінії "102".

Наряди реагування поліції охорони миттєво прибувають на місця подій, де чиниться хуліганство, посягання на охоронювані об’єкти, де виникають ситуації конфліктного чи будь-якого іншого характеру, що можуть причинити шкоду оточуючим і самим учасникам подій.

Нещодавно, близько 22-ї години до чергової частини Управління поліції охорони Херсону надійшло повідомлення по лінії "102" про те, що біля магазину на вулиці Чорноморській у Дніпровському районі міста виникла вулична бійка.

Наряд поліцейських реагування батальйону поліції охорони на місце виклику прибув миттєво та припинив бійку, що виникла між двома молодиками, самих же молодиків затримав. ,Чоловіків 1989 та 1983 років народження було передано слідчо-оперативній групі Дніпровського відділення поліції ГУ НП Херсонської області - для з'ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення.

Управління поліції охорони
в Херсонській області