Головна - Новини

У Харкові поліцейські охорони затримали «домушника» (ФОТО)

Опубліковано: 13 вересня 2017р.

Злодій відчайдушно тікав від поліцейських охорони подвір’ями, городами та ярами. Поліцейські, грамотно розподіливши дії з переслідування, затримали зловмисника .

- О 03.30 оператор пульту повідомила про спрацювання охоронної сигналізації в приватному будинку на території одного із садових товариств у Харківському районі, - повідомив подробиці події молодший інспектор Батальйону поліції охорони Ігор Гондаренко. – Ми завчасно знали, що прямого під’їзду до будинку немає, тож довелося пробігтись. Про те, що в кімнатах хтось є, також було відомо – сповіщувачі сигналізації продовжували спрацьовувати. Наближаючись до подвір’я помітили у вікні силует людини, яка вистрибнула на вулицю і почала тікати.

Поліцейські охорони продемонстрували неабиякі легкоатлетичні здібності та професійну згуртованість. Зловмисник мав перевагу у кількасот метрів, та бійці поліції охорони в повному екіпіруванні вночі долали перешкоди, паркани, дерева, яри і затримали підозрюваного за кілометр від місця скоєння злочину.

З’ясувалось, що правопорушник ломом зірвав віконну решітку, відчинив вікно і почав нишпорити у кімнатах. У скоєному чоловік зізнався, пояснив свій вчинок скрутним матеріальним становищем та відсутністю власного житла. Крім того, за скоєння схожого злочину він вже притягувався до відповідальності.

34-річного мешканця Великобурлуцького району передали працівникам Липецького відділу поліції, слідчі дії тривають.

Управління поліції охорони
в Харківській області