Головна - Новини

У Департаменті поліції охорони відбулася підсумкова нарада (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 3 листопада 2017р.

Нарада з питань підведення підсумків службової та фінансово-господарської діяльності органів поліції охорони за дев’ять місяців 2017 року відбулася за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва.

Насамперед Сергій Князєв оголосив про призначення керівником Департаменту поліції охорони полковника поліції Олександра Гаврилюка, який раніше очолював Управління поліції охорони у Рівненській області.

Голова коротко розповів про завдання, які покладає Національна поліція України на підрозділ поліції охорони. Це - нові методи роботи і взаємодії з іншими підрозділами нацполіції у системі єдиної дислокації. Впровадження в роботу нових ідей дасть змогу залучити під охорону поліції більшої кількості об`єктів та приватних помешкань громадян. Особливо Сергій Князєв наголосив на спільній діяльності поліції охорони з іншими підрозділами поліції у системі єдиної дислокації.

- Поліція охорони відтепер входить в систему превенції. І в першу чергу ви будете реагувати на повідомлення людей, які надходять на «102». Тому всі співробітники мають пройти перепідготовку з урахуванням досвіду роботи патрульної поліції, - наголосив Сергій Князєв.

Усі наряди поліції охорони увійдуть у систему поліцейської превенції. Наряди поліції охорони мають навчитися приймати рішення на місці події. Буде проводитися  підвищення кваліфікації поліцейських охорони шляхом уніфікованого навчання поліції охорони та патрульної поліції.

Під час наради обговорили питання службової та фінансово-господарської діяльності поліції охорони.

За даними Національної поліції України поліцією охорони за 9 місяців поточного року безпосередньо розкрито понад 5,3 тис. кримінальних правопорушень, 62,1 тис. – за участю, виявлено та припинено 8,7 тис. адміністративних правопорушень.

На спрацювання сигналів «Тривога» реагують 690 нарядів реагування поліції охорони.

Зокрема, нарядами поліції охорони здійснено 35,7 тис. виїздів на повідомлення, що надійшли спецлінією «102», при цьому затримано 4,2 тис. осіб, що підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень.

З метою посилення профілактики вуличної злочинності в громадських місцях розміщено 10 тис. 780 систем термінового виклику поліції з відповідною наглядовою інформацією – наклейками з інформацією про їх наявність та алгоритмом (роз’ясненням порядку) виклику.

Майже 8,9 тис. працівників поліції охорони та 833 одиниць службового автотранспорту поза межами основних обов’язків залучалися до охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.

Поліція охороняє 202 125 приватних помешкань. Крім інших об`єктів поліцією охорони забезпечується охорона 2 001 навчального закладу.

Підрозділами поліції охорони забезпечується фізична та технічна охорона загалом 1001 особливо важливого об’єкту, перелік яких визначено відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1993 № 615 та постановою від 11 листопада 2015 № 937 «Про забезпечення охорони об’єктів державної та інших форм власності».

Також було оголошено про деякі організаційно-штатні зміни у підрозділах.

Наказом Департаменту поліцї охорони нагородили:

Дипломом Департаменту поліції охорони І ступеня колектив Управління поліції охорони в Одеській області;

Дипломом Департаменту поліції охорони ІI ступеня колектив Управління поліції охорони в м. Києві;

Дипломом Департаменту поліції охорони ІII ступеня колектив Управління поліції охорони в Запорізькій області.

Прес-служба Департаменту поліції охорони