Головна - Новини

У Департаменті поліції охорони підсумували діяльність служби у першому півріччі 2017 року (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 28 липня 2017р.

Сьогодні, 28 липня, у Департаменті поліції охорони підсумували результати службової та фінансово-господарської діяльності підрозділів за 6 місяців 2017 року. Нараду, на якій головував начальник служби Сергій Будник, відвідав Голова Національної поліції України Сергій Князєв, а також керівництво Департаменту та органів поліції охорони.

 

Розпочали нараду приємною подією – за вірність народу України, відвагу, патріотизм, відданість присязі, виявлені в ході антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, захист єдності і незалежності України Сергій Князєв вручив окремим поліцейським органів поліції охорони відзнаку Президента України "За участь в АТО". Нагороди отримали генерал поліції третього рангу Сергій Будник, полковники поліції Віктор Ленський і Григорій Ткаченко, підполковники поліції Ігор Костяков і Василь Кавун, а також сержант поліції Костянтин Беліменко. Ще дві таких нагороди невдовзі буде вручено поліцейським Бахмутського та Слов'янського відділів Управління поліції охорони в Донецькій області старшим сержантам поліції Івану Марінченку та Сергію Горшкову. Після привітання учасники наради перейшли до робочих питань.

Голова Нацполіції України Сергій Князєв, в першу чергу, наголосив колегам на те, що поліція охорони є невід'ємною частиною системи правоохоронної діяльності та повноцінною складовою Національної поліції України, а також окреслив основні завдання, які першочергово повинні бути забезпечені органами поліції охорони.

- Це, по-перше, влиття нарядів швидкого реагування поліції охорони в систему єдиної дислокації, а по-друге – забезпечення кожного наряду реагування поліції охорони планшетами, на які надходитиме інформація зі служби «102».

В свою чергу, Сергій Будник запевнив Голову Національної поліції в тому, що підрозділи поліції охорони уже активно працюють в системі єдиної дислокації з іншими підрозділами Національної поліції України та забезпечують охорону громадського порядку і реагування не лише на крадіжки, а й на інші види правопорушень - хуліганство, тяжкі тілесні ушкодження, злочини, пов'язані з наркотичними речовинами та інші. Також він наголосив, що станом на 1 вересня поточного року усі наряди реагування служби буде забезпечено планшетами.

Додатково Сергій Князєв звернув увагу колег на покращення і поглиблення професійної підготовки та перепідготовки працівників поліції охорони, як того вимагає Закон України про Національну поліцію. Крім того, він закликав керівництво Департаменту та органів поліції охорони звернути особливу увагу на забезпечення поліцейських та їхніх родин соціальними гарантіями і, зокрема, на допомогу працівникам, які були травмовані під час виконання службових завдань. У даному контексті він поцікавився станом здоров'я працівника Управління поліції охорони в Сумській області сержанта поліції Віктора Ігнатенка, який отримав два кульових поранення під час затримання небезпечного озброєного злочинця.

Наприкінці свого звернення Голова Нацполіції похвалив хорошу роботу керівництва як Департаменту, так і органів поліції охорони в областях, назвавши колектив поліції охорони міцним, самодостатнім і таким, у якому працює належна система виховання. Також він побажав усім присутнім успіхів та плідної роботи.

Далі в ході наради було розглянуто питання, які стосувалися результатів службової діяльності органів поліції охорони, основних результатів діяльності технічної охорони та фінансово-економічної діяльності.

Обговорили і стан фінансово-бюджетної дисципліни в органах поліції охорони та установах, підпорядкованих Департаменту, кадрове забезпечення, стан дисципліни і законності, матеріально-технічне забезпечення органів поліції охорони та заходи щодо їх покращання.

На завершення зустрічі було відзначено колективи кращих органів поліції охорони.

 

Відтак, за підсумками роботи протягом звітного періоду, за досягнення позитивних результатів було нагороджено:

- дипломом І ступеня – колектив Управління поліції охорони в Одеській області

- дипломом ІІ ступеня – Управління поліції охорони у місті Києві

- дипломом ІІІ ступеня – Управління поліції охорони в Запорізькій області

Прес-служба Департаменту поліції охорони