Головна - Новини

У Департаменті поліції охорони обрали переможців конкурсу дитячого малюнку (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 18 жовтня 2017р.

"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом було проведено конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності поліції охорони. А вже сьогодні, 18 жовтня 2017 року, у Департаменті служби зібралася спеціальна конкурсна комісія, аби визначити переможців та призерів конкурсу.

До складу конкурсної комісії увійшли працівники Департаменту поліції охорони, а також відомі люди, які вже неодноразово співпрацювали з поліцією охорони –  журналістка Національної радіокомпанії України Наталія Парака та відповідальний секретар Київської організації Національної спілки журналістів України Алла Малієнко. Усі вони з неабиякою цікавістю і задоволенням переглядали дитячі роботи та відзначили, що усі малюнки є неповторними та надзвичайно майстерними. Члени журі були особливо вражені тим, як старанно і детально діти відтворили роботу служби - як відбувається затримання зловмисників, об’єкти, які перебувають під охороною, зовнішній вигляд правоохоронців, намалювали навіть те, як дітки, ще будучи зовсім маленькими, мріють в дорослому житті стати поліцейськими.

Зазначимо, що конкурс було організовано з метою популяризації професії поліцейського охорони, для формування позитивної думки громадян про правоохоронців, а також приурочено 65-річчю створення служби.

За умовами творчого змагання, кожна бажаюча дитина мала змогу намалювати малюнок на тему діяльності поліції охорони та надіслати його до Управління служби у своїй області. І вже звідти найкращі роботи прибули до Департаменту поліції охорони.

До слова, у конкурсі взяли участь дитячі малюнки, надіслані з 23 регіонів України, а малювали їх переважно діти працівників поліції охорони та вихованці підшефних службі навчальних закладів, серед яких - заклади для дітей з особливими потребами.

Членам конкурсної комісії було вкрай нелегко визначити переможців серед майже 80 дитячих малюнків, але після тривалого обговорення спільне рішення все ж було прийняте.

Третє місце розділили між собою 6-річна Аліна Гудима з Миколаєва та 13-річний Артем Домбров з міста Дубно Рівненської області

 

Друге місце посів 9-річний Іван Дараган з Київської області

А переможцем конкурсу стала 11-річна Ганна Нагірняк з міста Луцьк

Також, крім переможців, було визначено номінацію "Краща ідея". На думку журі, найкраще впоралися з втіленням основної теми конкурсу 7-річні Артур та Юрій Домарецькі з Тернополя.

Окремо, поза конкурсом, було відмічено малюнки діток, які є вихованцями спеціалізованих дитячих виховних закладів:

- Ужгородської спеціалізованої школи інтернату для глухих діток та Перечинського будинку-інтернату, що на Закарпатті

- Сумської школи-інтернату для дітей, які потребують корекції розумового та фізичного розвитку

- комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Варто наголосити, що у всіх областях України управління та відділи поліції охорони є "шефами" дитячих виховних закладів, а їх працівники активно опікуються дітьми і надають їм всіляку допомогу.

Уже невдовзі усі переможці конкурсу отримають заслужені нагороди - дипломи та цінні подарунки.

Прес-служба Департаменту
поліції охорони