Головна - Новини

«Тривожні» кнопки поліції охорони допомагають кожній людині почуватися у безпеці

Рубрика: Новини
Опубліковано: 15 червня 2017р.

Для оперативного реагування на злочини і правопорушення, підтримання необхідного рівня громадського порядку й безпеки на території усієї України підрозділи поліції охорони станом на 1 червня 2017 року в громадських місцях встановили 10379 систем «Термінового виклику поліції».

За даними Управління технічної охорони Департаменту поліції охорони, 482 кнопки встановлені на об’єктах банківської системи, 609 – у ювелірках та у ломбардах, 681 – на автозаправних станціях, 4445 – на об’єктах торгівлі, 767 – у розважальних закладах та об’єктах ресторанного господарства, 1782 – на підприємствах та в установах, 220 – безпосередньо на вулицях (на зупинках громадського транспорту) та 1390 – на інших об’єктах.

Кнопка «Термінового виклику поліції» – це прилад, який в разі небезпеки цілодобово дозволяє викликати наряд реагування поліції охорони, якщо ви не маєте змоги подзвонити на лінію «102». Працівники нарядів поліції охорони або ж інших територіальних органів Національної поліції України, які працюють в системі єдиної дислокації, прибувають на місце виклику за лічені хвилини.

Знайти такі кнопки легко, адже на них вказує наліпка жовто-блакитного кольору з написом «ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ПОЛІЦІЇ». Встановлюються вони, як правило, у місцях масового скупчення людей – у торгівельних центрах, в аптеках, супермаркетах тощо. Тому, якщо ви перебуваєте біля закладу, оснащеного «тривожною» кнопкою, і вам потрібна допомога поліції – зверніться до персоналу закладу з проханням натиснути на «тривожну» кнопку.

Поліція охорони нагадує: користуючись будь-якими охоронними послугами, в тому числі кнопками «Термінового виклику поліції», ви забезпечите себе надійною та професійною охороною.

Прес-служба Департаменту
поліції охорони