Головна - Новини

Триває дитячий творчий конкурс, присвячений ювілею поліції охорони (ФОТО)

Опубліковано: 13 вересня 2017р.

В Управлінні поліції охорони Херсонської області до 65-річчя створення служби пройшов конкурс дитячих малюнків.

Цього року поліція охорони святкуватиме річницю заснування, а це 65 років! Конкурс малюнку вже провели серед діточок підшефної школи-інтернату імені Тараса Григоровича Шевченка, а до кінця жовтня продовжується прийом робіт від всіх бажаючих взяти участь у виставці до дня служби.

Не вперше проводяться подібні заходи. Заходи, які в процесі стають радісними і хвилюючими для активних учасників, що очікують результатів конкурсів, та цікавими для співробітників УПО, які з задоволенням споглядають різноманітні, креативні, милі дитячі роботи.

Діти підшефного класу школи-інтернату імені Тараса Григоровича Шевченка взяли активну участь у першому етапі творчого конкурсу. Хочеться зауважити, що керівництво Управління поліції охорони, завжди з увагою і зацікавленістю ставиться до заходів соціального характеру, особливо коли вони стосуються дитячої творчості.

Створена комісія працівників УПО, переглянувши представлені на конкурс дитячі роботи, визначилась з трьома переможцями та направила їх до участі у наступному етапі конкурсу у місті Києві.

За ініціативою працівників відділу кадрового забезпечення Херсону захід на цьому не завершується, а має продовження. Так, роботи всіх бажаючих взяти участь, як діточок співробітників так і інших дітей, будуть виставлені для перегляду в Управлінні до Дня поліції охорони, а це 29 жовтня.

Подарунки готуються та очікуватимуть своїх адресатів! А поки що комісія і поліцейські охорони чекають на творчі роботи, з якими із задоволенням ознайомлять колектив, співробітників, гостей та клієнтів УПО.

Управління поліції охорони
в Херсонській області