Головна - Новини

Тілоохоронці продемонстрували навички контраварійного водіння автомобіля (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 травня

Сьогодні, 11 травня, у Вінниці відбувається третій завершальний день змагань ХХІ Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців. Учасники уже продемонстрували навички із подолання смуги перешкод на автомобілі. Попереду у хлопців та дівчат ще пошук вибухових пристроїв у автомобілі.

Подолання смуги перешкод на автомобілі також було включено до програми змагань. У 9 мікрорайоні Вінниці тілоохоронці видовищно продемонстрували вміння екстрено керувати автомобілем.

Основні елементи даного етапу випробувань - рух на автомобілі різноманітними «змійками», розворот, рух заднім ходом з об’їздом перешкод тощо.

- Наша команда вперше бере участь у змаганнях з багатоборства тілоохоронців, - розповідає Сергій Захарчук, учасник команди поліції охорони з Вінниці. - Змагання виявились дуже видовищними, конкуренція - сильна і всі суперники - достойні. Кожен учасник викладається на 100%, тому боротьба ведеться дуже запекла. Завдяки участі у змаганнях ми тепер знаємо, на що нам варто більше звернути увагу, готуючись до наступних Чемпіонатів, але одне точно - на досягнутих результатах не зупинимося.

Нагадаємо, що участь у Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців беруть 26 команд з України, Румунії, Молдови, Азербайджану, Болгарії та Китаю. Поліцію охорони у змаганнях з багатоборства тілоохоронців представляють п’ять команд: Управління поліції охорони з фізичної безпеки у м. Києві, а також Управління поліції охорони в Київській, Чернівецькій, Вінницькій та Львівській областях. 9-10 травня тілоохоронці уже продемонстрували надання невідкладної медичної допомоги VIP-особі, техніку і тактику захисту VIP-особи під час пішого супроводу, рукопашний бій та стрілецькі навички.

ФОТО - УПО з фізичної безпеки в місті Києві, Вінницьке вище професійне училище ДПО

Прес-служба Департаменту поліції охорони,
Аліна Хомишена, Управління поліції охорони
з фізичної безпеки в м.Києві