Головна - Новини

Столичне Управління поліції охорони з фізичної безпеки представило поліцію охорони на змаганнях з практичної стрільби з карабіну «No frost» (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 13 лютого

10 лютого 2018 року відбувся матч з практичної стрільби з карабіну, в якому брали участь 59 стрільців України з даного виду зброї. Поліцію охорони на змаганнях успішно представили працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві.

Організатором змагань виступив відкритий тир «Стрілецький клуб «Експерт». Організація матчу і саме змагання, проведене з метою популяризації практичної стрільби в Україні, пройшли на високому рівні. Учасники - досвідчені стрільці з усієї країни, що робило змагання ще більш захоплюючим.

Команду Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві представляли стрільці Іван Левченко, Андрій Махно, Віталій Бодня та Дмитро Корінь.

В ході змагань учасники демонстрували свою стрілецьку підготовку, безпечне поводження зі зброєю, а також, звісно, підвищували стрілецьку майстерність.

Незважаючи на те, що всі учасники матчу були підготовленими, учасникам команди поліції охорони вдалося показати високий результат та професійний рівень своєї підготовки. За підсумками змагань, збірна команда Управління посіла 1 загальнокомандне місце в класі «standart semi auto».

Усі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо колег та усіх переможців змагань зі здобутими перемогами, а усіх учасників - з отриманням неоціненного досвіду та підвищенням професійного рівня улюбленої справи!

Управління поліції охорони
з фізичної безпеки в місті Києві